Saturday 05th of December 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Історія, яка вчить PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
Неділя, 17 лютого 2013, 20:30

Відходять у минуле події і дати, залишається лише пам'ять про них. Багато з тих подій до наших часів знаходяться під грифом «секретно». І перш за все – про участь радянських солдат і офіцерів при виконанні інтернаціонального обов’язку.

Воювали радянські солдати в горах Афганістану, джунглях В’єтнаму, субтропіках Куби, в Північній Кореї, Лаосі, Ефіопії та інших країнах.

Багато наших воїнів загинуло у військових конфліктах на чужих землях, навіть не знаючи, за що і в ім’я чого ризикували життям. Далеко не завжди знали батьки, де, в якому краї, загинув їх син, як похований. Рідні лише отримували повідомлення: «Загинув при виконанні інтернаціонального обов’язку». Часто цей обов’язок оголошувався державною таємницею. Особливо це стосувалося воїнів, які брали участь в Корейській війні.

Карибська криза 1962 року на Кубі призвела до того, що світ опинився на порозі ядерної війни. Радянські солдати допомогли Кубі відстояти свою незалежність і свободу від США. З цією метою було проведено операцію «Анадир». Найкраще про ці події розповідають у своїх спогадах їх безпосередні учасники. Для нас – це вже історія, проте історія, яка вчить, що найголовніше в житті – мир. І велика подяка людям, які його відстояли. Їх з кожним роком стає менше і менше. Тож давайте пам’ятати про тих, хто ще залишився в живих, хто ще несе в собі пам'ять про ті страшні роки.

В нашому ліцеї 13 лютого 2013 року у гр. № 14 був проведений урок-реквієм «Ми пам’ятати будемо і вам забути не дамо», присвячений пам’ятній даті – 15 лютого – Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Василь Пилипович Турбал, майстер виробничого навчання цієї групи, був в Афганістані. Навіть не віриться, що в цій привітній, спокійній людині поєднується педагог та воїн. Василь Пилипович поділився з учнями своїми спогадами про Афганістан, показав фотографії та нагороди. Хлопці слухали, затамувавши подих, з цікавістю розглядали фотографії, з повагою та гордістю дивились в очі свого майстра-воїна. Потім всі співали добре відомі пісні – «Черный тюльпан», «Шумит сосна»…

Викладач КПАЛ

Гнетецька М.В.

 

Останнє оновлення на Середа, 20 лютого 2013, 20:43
 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер

Випадкове фото

img-da45cd90003d46396eeb2e527cabbb76-v.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 260357

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.