Friday 10th of July 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Ярмарка професій PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
Вівторок, 12 лютого 2013, 20:45

12 лютого, у приміщенні районного Будинку культури,  відбулася ярмарка професій, яка була організована районним центром зайнятості. Метою проведення даного заходу була допомога майбутнім випускникам зорієнтуватися у виборі професії, яка б в подальшому приносила не лише матеріальне забезпечення, а й моральне задоволення.

На ярмарку були запрошені представники органів влади та місцевого самоврядування, відділу освіти та служб зайнятості області і району, представники навчальних закладів Житомирської області і району, в тому числі і Коростишівський професійний агараний ліцей.

Із вступними словами перед майбутніми випускниками виступили голова районної ради А.В.Борецький та начальник районного центру зайнятості В.М.Нечипоренко та представники запрошених навчальних закладів. Психолог Коростишівського професійного аграрного ліцею Т.А.Шапронова ознайомила всіх з умовами вступу до нашого навчального закладу та з існуючими професіями.

Старшокласники мали змогу визначитись у виборі професії та дізнатися, які із них користуються найбільшим попитом на ринку праці.

Увесь захід супроводжувався цікавими виступами аматорів сцени району, які дарували всім гарних настрій та позитивні емоції своїми танцями та піснями.

Джерело: Коростишівська РДА

 

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image538.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 232830

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.