Thursday 28th of October 2021

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Розмір плати за навчання PDF Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 17 січня 2021, 20:28

1.1. Коростишівський професійний аграрний ліцей (далі – КПАЛ) здійснює первинну професійну підготовку кваліфікованих робітників з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення.

1.6. КПАЛ надає платні освітні та інші послуги, визначені ліцеєм відповідно до Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 796 та пов’язані з його основною статутною діяльністю, у тому числі за видами економічної діяльності згідно з Національним класифікатором України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності».

3.2. Первинна професійна підготовка випускників шкіл здійснюється безкоштовно; професійно-технічне навчання, перепідготовка та підвищення кваліфікації осіб за відповідною галуззю знань (спеціальністю) здійснюється на основі договорів укладених із фізичними та юридичними особами

3.4. Здобуття професійно-технічної освіти у КПАЛ здійснюється за денною формою навчання, з відривом і без відриву від виробництва.

 

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер

Випадкове фото

image3781.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 340583

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.