Thursday 07th of July 2022

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Зі святом вас, з початком нового навчального року!!! PDF Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Середа, 01 вересня 2021, 00:44

День знань у Коростишівському професійному аграрному ліцеї!!!

 

1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за вірних друзів, за подолання нових висот.
Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас, особливо хвилюючим воно стало для наших першокурсників.

 

З нагоди свята відбулася урочиста лінійка. З вітальним словом до присутніх  звернувся директор ліцею Кирилюк Василь Іванович.

Приємним сюрпризом для всіх  став виступ нашого земляка Павла Палійчука, вокаліста легендарного шоу на 1+1, Танці з Зірками, супер-фіналіста телевізійного проекту ,, Голос Країни 6’’, Півфіналіста 2021 року, Хіт-конвеєр на телеканалі, М2. Співак, поет, композитор - Павло Палійчук, який з 2019 року представляє український funk-проект, PaPashaLee (ПАПАША-ЛІ) подарував пісню ,,Буде Гаразд!’’

На  Перший урок покликав здобувачів освіти за парти традиційний ліцейний дзвоник.
Щиросердно зичимо всім викладачам, майстрам виробничого навчання та працівникам ліцею бажання і сил для невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів, мрій та задумів. Бажаємо взаєморозуміння, взаємоповаги, взаємопідтримки та  бережного ставлення один до одного. 

Нехай же новий навчальний рік порадує нас усіх значними успіхами та здобутками. Розкриє перед здобувачами освіти нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам – упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків.

 

 

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 390940

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.