Friday 07th of October 2022

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Онлайн-засідання методичної комісії військово-патріотичного спрямування PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
Четвер, 02 червня 2022, 12:10

02 червня  2022 року на базі ТВСВ м. Андрушівки  Коростишівського професійного аграрного ліцею у режимі відеоконференції Google Meet відбулося онлайн-засідання методичної комісії військово-патріотичного спрямування  Коростишівського професійного аграрного ліцею. На початку засідання з привітальним словом виступив  голова МК  Цибровський Ярослав Анатолійович. Як викладач предмета «Захист України»,  поділився досвідом  з підготовки та проведення навчально-польових зборів в дистанційному режимі. Долучилися до обговорення, до даної теми, поділилися своїм досвідом викладачі з предмета «Захист України»  Петричук Володимир Георгійович, Сизоненко Людмила Іванівна та методист ТВСВ с. Турчинівка Пащенко Інна Григорівна.

Викладач фізичного виховання Пилаєва Дар`я Валеріївна поділилася досвідом з теми: «Використання прийомів ігрового методу на уроках фізичної культури» .

Методист КПАЛ Нідзьолик Людмила Анатоліївна узагальнила та підвела підсумок проведення онлайн-засіданнь методичної комісії військово-патріотичного спрямування у 2021/2022 н.р.

Останнє оновлення на Середа, 07 вересня 2022, 21:12
 

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Статистика

Переглянути хіти змісту : 411431

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.