Thursday 08th of December 2022

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Збори здобувачів освіти-мешканців гуртожитку PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
Вівторок, 13 вересня 2022, 19:09

13 вересня, згідно з планом виховної роботи,  в гуртожитку Коростишівського професійного аграрного ліцею відбулися загальні збори здобувачів освіти-мешканців гуртожитку.
Для вирішення актуальних питань  життя здобувачів освіти були запрошені заступник директора з навчально-виховної роботи, інженер з охорони праці, медичний працівник, комендант, вихователь гуртожитку.

Заступник директора з НВихР Дубівка В.Г. наголосила на тому, що гуртожиток на час навчання у ліцеї стає другою  домівкою, тому й ставлення до нього має бути відповідним: потрібно підтримувати порядок, побутовий комфорт і естетику кімнат, території гуртожитку, берегти його і підтримувати чистоту!

Також особливу увагу приділила роз’ясненню здобувачам освіти
про поведінку під час тривожного дзвінка при повітряній тривозі та організації евакуації в укриття. дотримання належної поведінки, а саме, забороні приносити і вживати спиртні напої та наркотичні засоби, палити в житлових, робочих кімнатах та місцях загального користування, з’являтися в гуртожитку у стані алкогольного сп’яніння. 
Розповіла про проведення огляду-конкурсу  «Краща кімната гуртожитку».

Інженер з охорони праці Петришин Григорій Карпович ознайомив новий колектив  з правилами проживання в гуртожитку: про обов’язкове дотримання правил техніки безпеки, пожежної безпеки при користуванні електричними і газовими плитами, розетками тощо.

Комендант Олена Михайлівна звернули увагу, що кожен мешканець повинен підтримувати чистоту і порядок у житлових кімнатах, місцях загального користування, брати участь у всіх інших видах робіт пов’язаних із самообслуговуванням. Наголосила,  що необхідно дбайливо ставитись до ліцейної власності – приміщень, обладнання, майна гуртожитку, в першу чергу до меблів, економно витрачати електроенергію, газ і воду.

Вихователь Надія Михайлівна
розповіла про культурно як-масові заходи, які будуть проводитися протягом року та відзначила, що першокурсники швидко влилися в дружню родину гуртожитку, а отже будуть зберігати й примножувати традиції. Розповіла про необхідність щоденного чергування та обов’язки чергових.

Медична сестра ліцею Ольга Миколаївна розповіла здобувачам освіти про важливість дотримання санітарно-гігієнічних норм в кімнатах для проживання, особистої гігієни в повсякденному житті та правильного харчування для молодого організму, а також поінформувала новачків про те, до кого і куди слід звертатися при необхідності за медичною допомогою.

Далі мешканці провели вибори старост поверхів.

 

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Статистика

Переглянути хіти змісту : 419897

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.