Thursday 08th of December 2022

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Обгрунтування "Тверде паливо"
П'ятниця, 23 вересня 2022, 19:30

КОРОСТИШІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі:

ДК 021:2015 - 09110000-3 – Тверде паливо (Вугілля кам’яне ДГ (13-100))

Найменування: Коростишівський професійний аграрний ліцей

Місцезнаходження: вул. Семінарська, 118, місто Коростишів, Житомирська область, Україна, 12505

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 05536413

Категорія: Юридичні особи, які забезпечують потреби Держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ID: UA-2022-09-22-011812-a, ДК 021:2015 - 09110000-3 – Тверде паливо (Вугілля кам’яне ДГ (13-100))

Вид закупівлі ідентифікатор закупівлі: Відкриті торги .

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 800000,00грн., КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг»

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання в опалювальний період вугілля на потреби замовника за попередній аналогічний період та шляхом моніторингу середньоринкових цін на вугілля, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містить в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо аналогічних закупівель, проводились ринкові консультації станом на 22 вересня 2022 року.

Розмір бюджетного призначення: 800000грн.,  згідно з кошторисом та річним планом на 2022 рік. Розрахунок потреби на вугілля у 2022 році підтверджений розрахунками бюджетного запиту на 2022 рік та обґрунтуванням на використання вугілля, виходячи з основних виробничих показників:

— фактичних видатків на вугілля у 2022 році на навчальний заклад;

— забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на вугілля з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості вугілля визначені з урахуванням реальних потреб ліцею та оптимального співвідношення ціни та якості. За наявними у використанні ліцеєм котлів для забезпечення опалювання приміщень та підтримки температурного режиму в навчальному закладі під час опалювального сезону для здобувачів освіти саме такий вид вугілля необхідний у використанні.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Продукція, що пропонується учасниками, повинна відповідати діючим державним стандартам.

Вугілля кам’яне ДГ(13-100)-74 т.

Нижча теплота згорання, ккал/кг. – не менше ніж 5500 кКал/кг,

Зольність на сухий стан палива – не більше 14%,

Загальна волога на робочий стан палива – не більше 14%

Масова частка кусків розміром менше нижчої границі- не більше ніж 17 %

Вихід летких речовин- 35-44%

Поставка вугілля(транспортні витрати) здійснюється за рахунок переможця процедури закупівлі.

Цінова пропозиція у тендерній пропозиції надається з урахуванням вартості доставки до місця призначення та включають навантаження, зважування, зберігання, підвезення, розвантаження та ін.

Розрахунок за поставлене вугілля здійснюється по мірі надходження коштів.

Розвантаження вагонів, навантаження товару на автотранспорт та його зважування  здійснюється учасником за власний рахунок та за бажанням замовника – в присутності його представника.

Учасник за власний рахунок здійснює підвіз вугілля безпосередньо до місця поставки відповідно до заявки замовника.

Документальне підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним характеристикам має бути надане у складі тендерної пропозиції у формі пояснювальної записки та повинно мати: детальний опис основних технічних характеристик товару, походження товару, дані про виробника.

Також учасником надається:

-  По вугіллю кам’яному ДГ (13-100)

-копії сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик на вугільну продукцію, що становить предмет закупівлі за даними торгами, який виданий Технічним комітетом України з стандартизації ТК 92 (або іншою установою, уповноваженою по сертифікації вугільної продукції), і який посвідчений мокрою основною печаткою безпосереднього виробника вугілля або його представником (дилером, дистриб’ютором, продавцем). Сертифікати повинні бути дійсними на момент розкриття тендерних пропозицій або на відповідну партію товару. В сертифікаті обов’язково має бути зазначено коли він виданий та термін (строк),

- оригінал сертифікату якісті та протокол випробування на товар, що пропонується до постачання, що підтверджують відповідність товару, який пропонується до постачання,

-договір із лабораторією, яка видала документи, що підтверджують якісні характеристики товару (сертифікат якісті та протокол випробування), що пропонується до постачання, та копію атестату (свідоцтва) про акредитацію (атестацію) лабораторії або іншого документу, що підтверджує компетентність такої лабораторії;

Учасник повинен підтвердити наявність договірних відносин з виробником вугілля кам’яного,  або будь-яким іншим суб’єктом господарювання, що здійснює реалізацію та відвантаження вугілля (не вимагається для учасників, що є безпосередніми виробниками вугілля, (за умови надання у складі тендерної пропозиції документального підтвердження такого статусу), шляхом подання у складі пропозиції кольорову копію скановану з оригіналу або нотаріально завіреної копії договору щодо відвантаження вугілля кам’яного, (купівлі-продажу, поставки, тощо) на користь такого учасника (господарський договір, що за своєю формою відповідає вимогам частини першої статті 181 Господарського кодексу України), в тому числі, вугілля вказаної марки  в даній  тендерній документації .

В разі поставки товару неналежної якості, термін заміни товару Учасником становить  6(шість) календарних  днів з моменту  отримання повідомлення від  Замовника, про що в складі пропозиції обов’язково подається відповідний Гарантійний лист.

Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат на доставку, страхування товару, податків та зборів, що сплачуються або мають бути  сплачені, усіх інших понесених  ним витрат.

Учасником повинні бути застосовані заходи із захисту довкілля, про що в складі пропозиції обов’язково подається відповідний Гарантійний лист.

Якщо у замовника виникнуть сумніви щодо якості продукції при поставці кожної окремої партії вугілля то Замовник має право вимагати проведення незалежної експертизи та лабораторних досліджень щодо якісних та технічних показників палива та їх відповідності вимогам замовника за рахунок Учасника. В такому випадку Учасник зобов'язаний вжити заходів щодо забезпечення доставки проб твердого палива до лабораторії та здійснити оплату відповідних лабораторних досліджень на умовах та у строки, визначені замовником. Відповідно до чого, у складі пропозиції учасник повинен надати гарантійний лист.

Щоб уникнути негативного впливу на якість і масу вугілля учасник повинен надати гарантійний лист про те, що вугілля буде без сміття, землі, камінців, потертості.

Учасник за власним бажанням може надати додаткові матеріали про його відповідність кваліфікаційним критеріям.

Якщо учасником пропонується еквівалент товару, він повинен додатково у складі пропозиції надати таблицю, складену в довільні формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо всіх основних якісних, технологічних, експлуатаційних показників марок вугілля, що закуповується замовником в цьому тендері, до аналогічних характеристик еквівалентного товару, що пропонується учасником. При цьому якість запропонованого еквіваленту товару має відповідати якості, що заявлена у технічній специфікації замовника. Крім того, у складі пропозиції учасник повинен надати документ (висновок або лист замовнику) від ВП «УКРНДІВУГЛЕЗБАГАЧЕННЯ», що запропонований учасником товар є еквівалентом марки вугілля, що закуповується замовником у відповідності до вимог цієї тендерної документації.

Учасник повинен використовувати систему управління якістю стосовно оптова  торгівля  твердим, рідким ,  газоподібним  паливом  і  подібними  продуктами. Для підтвердження необхідно надати в складі тендерної пропозиції оригінал діючого сертифікату ISO 9001:2015, що засвідчує використання учасником вказаної системи управління якістю, який виданий учаснику органом з оцінки відповідності, який пройшов акредитацію в Україні відповідно до Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» у відповідній сфері  та внесений до реєстру акредитованих органів з оцінки відповідності НААУ МЕРТУ.

Учасник повинен використовувати систему екологічного управління стосовно оптова  торгівля  твердим, рідинним  та  газоподібним  паливом  і  подібними  продуктами. Для підтвердження необхідно надати в складі тендерної пропозиції копію діючого сертифікату ISO14001:2015, що засвідчує використання учасником вказаної системи екологічного управління, який виданий учаснику органом з оцінки відповідності, який пройшов акредитацію в Україні відповідно до Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» у відповідній сфері  та внесений до реєстру акредитованих органів з оцінки відповідності НААУ МЕРТУ.

Оригінал сертифікату на систему управління якістю, чинного на дату розкриття пропозицій та виданого на ім’я учасника органом сертифікації (або органом з оцінки відповідності), про відповідність системи управління охороною здоров’я та безпекою праці учасника вимогам ДСТУ ISO 45001:2019 (ISO 45001:2018, IDT) (або ДСТУ ОНSAS 18001:2010 або OHSAS 18001:2007, який пройшов акредитацію в Україні відповідно до Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» у відповідній сфері  та внесений до реєстру акредитованих органів з оцінки відповідності НААУ МЕРТУ.

Оригінал сертифікату на систему управління якістю, чинного на дату розкриття пропозицій та виданого на ім’я учасника органом сертифікації (або органом з оцінки відповідності), про відповідність системи управління безпекою ланцюга постачання учасника вимогам ДСТУ ISO 28000:2008 (ISO 28000:2007, IDT)

 

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Статистика

Переглянути хіти змісту : 419879

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.