Thursday 08th of December 2022

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


28 жовтня - День визволення України від нациських загарбників". PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
П'ятниця, 28 жовтня 2022, 10:38

28 жовтня класний керівник Тепенчак Тетяна Миколаївна провела для здобувачів освіти виховний захід  на тему "28 жовтня - День визволення України від нациських загарбників". Минуло 78 років, а українцям, на жаль, знову доводиться стояти на захисті своєї країни, її свободи та територіальної цілісності.

Cучасні захисники України - гідні нащадки слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємося і їх героїзмом, силою духу та мужністю, твердо віримо у нашу перемогу. Нехай єднає нас усіх любов до України, любов до рідного краю, а безсмертний подвиг творців Перемоги надихає на добрі справи в ім'я нашої держави.

В ліцеї ми продовжуємо сприяти пробудженню національної свідомості, гордості за здійснений подвиг, бажання вивчати історію, розвивати вміння учнів логічно мислити, співставляти, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, оцінювати події, вчинки, робити узагальнення та висновки,виховувати в учнів свідому любов до Батьківщини, повагу до героїчного минулого свого народу. Саме так  виховуючи молоде покоління -  ми виховуємо  майбутнє нашої країни.

 

Останнє оновлення на Четвер, 01 грудня 2022, 15:30
 

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Статистика

Переглянути хіти змісту : 419881

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.