Wednesday 01st of February 2023

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Тиждень безпеки дорожнього руху PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
Середа, 23 листопада 2022, 16:08
У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі з 14 по 18 листопада 2022 р. у Коротишівському професійному аграрному ліцеї пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху за темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
В рамках тижня проведені заходи, покликані привернути вашу увагу до проблем травматизму під час руху та на дорогах, стосувалися питань безпеки молоді на дорогах, актуальності носіння світлоповертальних елементів у темний час доби та умінь надання домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях.
Медичний працівник ліцею Гуменюк О.М. надала теоретичні та практичні поради щодо надання домедичної допомоги постраждалим внаслiдок дорожньо- транспортних пригод.
Викладачі спецдисциплін провели традиційні тематичні уроки щодо правил та безпечної поведінки на дорогах в умовах воєнного стану, заходи з вивчення Правил дорожнього руху.
Класними керівниками проведені години інформування «Твоє життя – в твоїх руках» та виховні години на тему: "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану".
Близько 30 відсотків аварій стається через кермування напідпитку. Для того, щоб показати майбутнім водіям як почувається людина в нетверезому стані, в під час уроку "Основи безпеки дорожнього руху" здобувачі освіти випробували спеціальні окуляри, які імітують сп'яніння, спотворюючи реальність – у них сприймаєш світ так, ніби маєш у крові 2-3 проміле алкоголю.та спробували виконати в Drunk Busters ряд завдань.
На загальноліцейній лінійці викладач з предмета "Основи правових знань" Сарапійчук Ю.Л. проінформував здобувачів про передбачену адміністративну, кримінальну та цивільно-правову відповідальність за порушення Правил дорожнього руху, акцентуючи особливу увагу на керування в стані алкогольного сп'яніння.
!!!Дотримуватись Правил дорожнього руху вкрай важливо, адже вони охороняють і підтримують порядок на дорогах, забезпечують загальну безпеку дорожнього руху і, відповідно, людського життя. Відповідальне ставлення до вимог Правил зменшить ризики потрапляння у дорожньо-транспорті пригоди, а тому кожному із нас корисно та необхідно знати, як правильно і безпечно поводитись на дорозі, особливо в умовах воєнного стану.

 

 

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Статистика

Переглянути хіти змісту : 424160

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.