Wednesday 01st of February 2023

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Автобус переданий МОН для навчально-практичного центру PDF Друк
Вівторок, 27 грудня 2022, 22:50

27 грудня у Коростишівському професійному аграрному ліцеї відбулася урочиста подія - вручення нового автобуса від МОН України для організації освітнього процесу.
Заступниця міністра освіти та науки України Рогова Віра Борисівна, директорка Департаменту освіти і науки ОВА Осипович Наталія Євгеніївна та заступник начальника Житомирської військової адміністрації Денисовець Юрій Миколайович передали закладу ключі та номерні знаки від новенького автобуса, який вже завтра вирушить в дорогу, щоб доставити здобувачів освіти з територіальних відділень м. Андрушівка та с. Турчинівка до аграрного навчально практичного центру.
Автобус переданий МОН міжнародним партнером Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки Федерального уряду Німеччини.
Щиро дякуємо всім хто доклав немалі зусилля для виділення неймовірного подарунку, підтримку П(ПТ)О та забезпечення рівного доступу здобувачам освіти до якісної освіти.
Після урочистостей гості разом з директором ліцею Кирилюком В.І. оглянули аграрний навчально-практичний центр, а здобувачі освіти привітали гостей з новорічними святами.

 

 

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Статистика

Переглянути хіти змісту : 424216

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.