Tuesday 30th of May 2023

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Ризики і наслідки незадекларованої праці та трудової експлуатації, PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 квітня 2023, 02:14

18 квітня, в межах  місячника з охорони праці, безпеки життєдіяльності та протипожежного захисту та з метою підвищення обізнаності майбутніх працівників про особливості та правові аспекти оформлення праці неповнолітніх, в Коростишівському професійному аграрному ліцеї відбулася зустріч здобувачів освіти з Феськовою Наталією Володимирівною, головним державним інспектором відділу  з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Житомирській області. Інспектор наголосили на важливості неухильного дотримання законодавства з питань охорони праці.

Здобувачі освіти дізналися про ризики і наслідки незадекларованої праці та трудової експлуатації, зокрема, в умовах воєнного стану, що неповнолітні мають рівне з іншими громадянами право на працю та прирівнюються в трудових відносинах до повнолітніх, проте, користуються певними пільгами, встановленими законодавством України, роз’яснила основні аспекти законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин.


Зокрема, зазначили, що підлітки не можуть працювати у небезпечних і шкідливих умовах та інших роботах із Переліку важких робіт і робіт зі шкідливими і небезпечними умовами праці.


Також було надано поради, як не стати жертвами торгівлі людьми чи примусової праці, а також, як протидіяти дискримінації, мобінгу, гендерній нерівності на роботі, особливо, якщо ви вимушені переселенці.

 

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Статистика

Переглянути хіти змісту : 435247

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.