Monday 23rd of April 2018

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

У ліцеї створена сучасна навчально-матеріальна база для кваліфікованих робітників.
До послуг учнів гуртожиток, стадіон, спортивний зал, їдальня, бібліотека, методичний кабінет, комп'ютерний кабінет, полігон для практичного водіння.


Випуск 2016! PDF Друк e-mail
Написав Admin2   

«З шипшини троянди вирощує вчитель…» - сказав один мудрець. Так, це він – учитель, навчив нас розуміти і творити прекрасне, палко любити рідну землю. Минають роки… А  ми все життя згадуємо цей надзвичайний, святковий, радісний момент  -  випускний вечір. Минулого тижня  Коростишівський професійний аграрний ліцей випустив  чергове покоління випускників. Цього 2016року ліцей закінчили 122 випускника.

Радісно розправляти крила і боляче лишати такі рідні місця, де пролетіло три трепетних, неповторних роки.    Уроки, заліки, атестації з предметів - все це позаду…А попереду самостійне життя з своїми проблемами, радощами, труднощами. Тож з найкращими побажаннями та привітаннями  випускникам виступили на святі директор Коростишівського професійного аграрного ліцею Кирилюк Василь Іванович викладачі та майстри виробничого навчання, батьки. Побажала наснаги, добра, терпіння  на довгій життєвій ниві запрошена на свято  радник голови районної ради з гуманітарних питань  Коваленко Валентина Іванівна. Але найкраще привітання – це вручення  67  випускникам атестата про закінчення загальної середньої школи та  дипломів кваліфікованого робітника та 55 – дипломів кваліфікованого робітника, з них, 11 випускників -  отримали з відзнакою дипломи кваліфікованого робітника. Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Памятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість. Хай вам щастить! В добру путь!

Методист Л.А. Нідзьолик

 

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image11261.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 157479

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.