Monday 25th of June 2018

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

У ліцеї створена сучасна навчально-матеріальна база для кваліфікованих робітників.
До послуг учнів гуртожиток, стадіон, спортивний зал, їдальня, бібліотека, методичний кабінет, комп'ютерний кабінет, полігон для практичного водіння.


З 1 ВЕРЕСНЯ! З Днем знань! PDF Друк e-mail
Написав Admin2   

Україна відсвяткувала вже 25-у річницю так тяжко вистражданої незалежності. Незважаючи на те, що самостійні кроки нашої держави ще не мали достатньої твердості, але поступово крок за кроком прийде впевненість, яку підхопить прийдешнє покоління, котре сьогодні входить до навчальних закладів країни.

Перший урок для учнів у Коростишівському професійному аграрному ліцеї був проведений на тему: "Від проголошення Незалежності до нової України".

24 серпня 1991 року назавжди залишиться в історії українського народу великим і пам’ятним днем, який завершить тисячолітні прагнення до волі, до створення суверенної держави. До цього омріяного дня все своє життя прагнув дійти дисидент 60-х років, який відбув покарання в сибірських в’язницях, житель м.Коростишева, Михтодь Вольнець. Шлях до Незалежності був тяжким і тернистим. Складно назвати країну, яка б стільки пережила, скільки пережила Україна. Незважаючи на всі негаразди, що відбуваються зараз, усі ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної та квітучої держави, мирного неба над головою.

Людмила Сизоненко, викладач.

 

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image489.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 166750

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.