Sunday 27th of May 2018

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

У ліцеї створена сучасна навчально-матеріальна база для кваліфікованих робітників.
До послуг учнів гуртожиток, стадіон, спортивний зал, їдальня, бібліотека, методичний кабінет, комп'ютерний кабінет, полігон для практичного водіння.


Тиждень англійської мови PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
Вівторок, 22 листопада 2016, 00:08

З 21.10 по 31.10 2016 р. у Коростишівському професійному аграрному ліцеї було проведено тиждень англійської мови. Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Перший захід – День Яблука (Apple Day) був проведений 21 жовтня. Учні ознайомились із історією виникнення свята, традиціями, пов’язаними з ним, а також брали участь у різних «яблучних» конкурсах. 24 жовтня був проведений урок-практикум «Фразові дієслова у піснях» (Phrasal Verbs in the Songs). Учні дізнались про специфіку вживання фразових дієслів в англійській мові та проаналізували сучасні пісні: Adam Lambert «Ghost Town»; LP (Laura Pergolizzi) «Lost on You»; Felix Jaehn / ALMA  “Bonfire”; Three Days GraceGet Out Alive”; TheHardkiss Stones”; Adam Lambert Whataya want from me”; Thomas Nevergreen Since youve been gone”; Madilyn BaileyTitanium”; A-haSummer Moved on”. Найприємнішим способом вивчення англійської мови є перегляд фільмів мовою оригіналу. Так можна покращити сприйняття мови на слух та значно розширити свій лексичний запас. Тому 25 жовтня учні вивчали англійську мову на основі серіалу Extr@. Це був відео-урок «Haunting at Halloween». Після перегляду фільму учні виконували завдання за змістом. 26 жовтня у групі №11 був проведений відкритий урок на тему  «Inventors and Inventions. На уроці учні формували навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювали навички читання, аудіювання і усного монологічного мовлення. На лінійці 27 жовтня учні ознайомились із інформацією The Role of English in the World Today”. А також дізналися про національну програму з вивчення і популяризації іноземних мов «Україна Speaking». 28 жовтня учні насолоджувались переглядом смішного фільму Nine Lives" англійською мовою з українськими субтитрами. Так як почався тиждень англійської мови із свята, так і закінчився – також святом. 31 жовтня учні ліцею святкували Halloween. Спочатку був конкурс «Ліхтарик Джека». Журі оцінило старання учнів та визначило переможців: І місце (за складність) – учні гр. № 11 Балинець Тетяна  та Шевчук Світлана; І місце (за творчість) – учні гр. №415 Носуленко Микола та Паламарчук Артем; ІІ місце – учні гр. № 116 Качанюк Аліна, Кириченко Марина, Онищук Аліна та Міненко Ігор;  ІІІ місце – учениця гр. №115 Бабушкіна Людмила. Після уроків у дискозалі ліцею відбувся захід «Хеллоувін і Україна». Учні пригадали походження свята, традиції, пов’язані з ним, пригадали свої українські традиції. Також дізнались про найстрашніші місця планети. А закінчилось свято веселими конкурсами та солодкими призами.

 

 

 

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image4891.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 162338

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.