Monday 25th of June 2018

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

У ліцеї створена сучасна навчально-матеріальна база для кваліфікованих робітників.
До послуг учнів гуртожиток, стадіон, спортивний зал, їдальня, бібліотека, методичний кабінет, комп'ютерний кабінет, полігон для практичного водіння.


Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
Четвер, 01 грудня 2016, 01:25

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні провела Всеукраїнський конкурс фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді», метою якого є сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО; привернення уваги молоді на проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо. Учні Коростишівського професійного аграрного ліцею також подали свої роботи на конкурс в номінаціях «Фотографія»: Сорока Анастасія Ігорівна: 2 курс, група № 115, Склярук Дар’я Володимирівна: 2 курс, група № 115, Войцещук Нікіта Юрійович: 2 курс, група № 215, Фещук Вікторія Вікторівна: 2 курс, група № 115 та у номінації «Відеоролик»: Міненко Ігор Миколайович: 1 курс, група № 116.

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image4181.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 166746

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.