Sunday 27th of May 2018

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

У ліцеї створена сучасна навчально-матеріальна база для кваліфікованих робітників.
До послуг учнів гуртожиток, стадіон, спортивний зал, їдальня, бібліотека, методичний кабінет, комп'ютерний кабінет, полігон для практичного водіння.


Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
Четвер, 01 грудня 2016, 01:37

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.05.2016  No 547 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України» від 25.12.2015  No1360  24 листопада ц. р. Українським державним центром позашкільної освіти було підведено  підсумки  Всеукраїнського  конкурсу  робіт  юних  фотоаматорів  «Моя Україно!».  На  конкурс  було  представлено 768 робіт  вихованців  загальноосвітніх  шкіл, профтехучилищ,  позашкільних  установ  та  окремих  фотоаматорів з  Вінницької, Волинської,  Дніпропетровської,  Донецької,  Житомирської,  Закарпатської,  Івано-Франківської,  Київської,  Кіровоградської,  Львівської,  Одеської,  Полтавської, Рівненської,  Сумської,  Тернопільської,  Харківської,  Херсонської,  Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та міста Києва. На підставі рішення журі одним з переможців з дипломом ІІІ ступеня став учень Коростишівського професійного аграрного ліцею у номінації «Макрозйомка» Бондарчук  Олексій з роботою «Богомол-жива пастка». Вітаємо переможця! Так тримати!

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image460.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 162331

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.