Saturday 15th of December 2018

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

У ліцеї створена сучасна навчально-матеріальна база для кваліфікованих робітників.
До послуг учнів гуртожиток, стадіон, спортивний зал, їдальня, бібліотека, методичний кабінет, комп'ютерний кабінет, полігон для практичного водіння.


Урок-реквієм, присвячений Голодомору в Україні PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
Четвер, 24 листопада 2016, 02:24

24 листопада викладач історії Алимова О.В. провела урок-реквієм, присвячений Голодомору в Україні, а також на загальноліцейній лінійці до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій виступила класний керівник групи №415 Гнетецька М.В. з темою: «Всеукраїнська акція «Засвіти  свічку». 26 листопада у м.Коростишеві пройшов мітинг-реквієм, де вшанували світлу пам’ять безневинного убієнних земляків, які загинули в роки Голодоморів. Ми мусимо пам’ятати про кожного, кого тогочасний режим змусив страждати і гинути страшною смертю, не дав розквітнути новим паросткам життя, аби цей гіркий досвід минулого ніколи не повторився. Присутні вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів до пам’ятного знаку, запалили свічки, вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодоморів в Україні.

 

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image4251.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 183223

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.