Friday 24th of January 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Вітаємо нашу спортсменку! PDF Друк e-mail

Вітаємо Сівкович Олену з 1-им місцем у гімназіаді до 520-ї річниці з часу першої писемної згадки про Коростишів. Олена нагороджена Дипломом та медалью від Управління культури і туризму Житомирської обласної державної адміністрації. На загальноліцейній лінійці від відділу фізичної культури та спорту ліцею та керівницва групи нагороджена приємними призентами.

Вітаємо нашу переможницю за гідне представлення нашого навчального закладу на обласній арені та збагачення спортивної слави нашого району. Нехай твій приклад надихає однолітків!

 

21 вересня до Дня  м. Коростишева  на стадіоні «Шахтар» стартували сезоні змагання Гімназіади 2019-2020 навчального року серед збірних команд, міст та районів ОТГ Житомирської області. У програмі Гімназіади змагалися і учні Коростишівського професійного аграрного ліцею.

У напруженій боротьбі атлети показали свою майстерність, а 1 місце виборола учениця 119 групи Сівкович Олена в естафеті біг 400  метрів та

4 місце - біг 200 метрів.

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image460.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 207269

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.