Monday 03rd of August 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Спортивні змагання до Дня козацтва PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
Понеділок, 14 жовтня 2019, 22:08

14 жовтня в Україні відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Відколи Україна стала незалежною на Покрову стали відзначати ще й  День українського козацтва, як данину пам’яті про славну добу Запорозької Січі. Починаючи з 2015 14 жовтня ми відзначаємо ще й день захисника України, вшановуючи мужність та патріотизм українських воїнів. Наші славні козаки не лише захищали рідну землю від чужинців, а й постійно готували юнаків до майбутніх походів. Козаки були фізично здоровими і сильними людьми та добрими вершниками. З  тої пори прийшли до нас традиції влаштовувати змагання між юними «козаками». Ми не стали руйнувати традиції та 11 жовтня у ліцеї провели спортивне свято, приурочене Дню захисника України та Дню козацтва. У змаганнях взяли участь 7 команд. Упродовж години молоді козаки мали змогу позмагатися за звання переможця. Змагання були поділені на 5 етапів: закидання м'яча у баскетбольне кільце, ведення футбольного м'яча, змагання на спритність з перешкодами, підтягування, перетягування канату і фінальним етапом спортивного свята стало поїдання на швидкість пельменів та випивання соку.

Змагання стали випробуваннями на фізичну силу, вправність, кмітливість, дружбу і найкращі людські якості. Нагородження переможців відбудеться 17 жовтня на загальноліцейній лінійці.

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 жовтня 2019, 22:09
 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image6091.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 236752

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.