Saturday 08th of August 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.
Тиждень з професії «Плодоовочівник. Продавець продовольчих товарів" PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
П'ятниця, 25 жовтня 2019, 13:06

Жовтень продовжує календарну осінь, триває сонячна та грайлива пора осені, коли ще палахкотять на гілках дерев та чагарників золоті листочки. На полях і городах вже зібраний врожай, а у Коростишівському агроліцеї з 15 жовтня по 21 жовтня проводився тиждень з професії «Плодоовочівник. Продавець продовольчих товарів".

В рамках тижня майстри в\н Наумчук Н.І. та Царюк Н.П. провели учням закладу інформаційну годину: «Які овочі найкорисніши». 16 жовтня учнями організована виставка стінгазет та проведена ярмарка-виставка «Осінній вернісаж» та ярмарок-розпродаж плодоовочевої продукції. 17 жовтня в закладі провели свято врожаю «Осіння феєрія», в якому учні взяли активну участь, завдяки сприянню класних керівників та майстрів виробничого навчання. В святі брали участь 8 груп та проявили свою фантазію, допитливість та винахідливість. 18 жовтня майстри в\н з професії «Плоодоовочівник, продавець продовольчих товарів» провели для учнів ліцею вікторину з плодоовочівництва та пізнавальну гру «У світі професії». 21 жовтня на базі Коростишівської публічної бібліотеки до Всесвітнього Дня яблук було проведено ярмарка-продаж, в якій активну участь прийняли всі кухарі, продавці та плодоовочівники.

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на Субота, 26 жовтня 2019, 18:11
 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер

Випадкове фото

image636.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 237393

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.