Thursday 01st of October 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Заходи до Дня української писемності PDF Друк e-mail

"Мово наша мово, мово калинова…"

Саме під таким девізом прошли заходи в Коростишівському професійному аграрному ліцеї до Дня української писемності та мови.
Мова - це один з
найдивовижніших скарбів, які людина витворила за свою історію.

І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося аж до сліз, зачувши рідне слово…
На загальноліцейній лінійці викладач Сизоненко Л.І. розповідала про історію виникнення мови, письма та познайомила учнів із історією та особливостями відзначення Дня української писемності та мови в нашій країні та нагадала, що саме 9 листопада  вшановують пам'ять Преподобного Нестора –Літописця – послідовника творців писемності Кирила і Мефодія.
Для учнів  бібліотекар Бондарчук Л.О. підготувала виставку книжок «Як парость виноградної лози плекайте мову…», викладачі української мови Нідзьолик Л.А. та Півульська Н.М.  організували флешмоб української поезії. Учні залюбки читали вірші про мову, закликали берегти та примножувати традиції наших предків.
Бібліотекарі Коростишівської публічної бібліотеки Ворон К.П., Сива Л.Г., Зелінська Ю.Д провели для учнів  Коростишівського професійного аграрного ліцею захід "Етюд про мову. До рідного слова торкаюсь душею". Наголосили, що без мови не може існувати народ, його культура, а також провели цікаву мовну вікторину, доповнивши знання учнів з української мови.

 

 

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер

Випадкове фото

dsc_0617.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 248484

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.