Saturday 06th of June 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


День кар'єри PDF  | Друк |

19 листопада 2019 року Коростишівський професійний аграрний ліцей взяв активну участь у профорієнтаційному заході  «Твоя професія-твоє майбутнє», організований Брусилівською районною філією Житомирського обласного центру зайнятості. День кар’єри відбувся у Будинку культури Брусилівської селищної ради, де було задіяно 16 навчальних закладів Житомирської  та Київської областей, провідні роботодавці району, проактивні випускники, які зацікавлені в успішній кар’єрі та професійному зростанні.


На початку заходу, у фойє будинку культури, учні агроліцею ознайомлювали випускників шкіл Брусилівського району з спеціальностями, які можна отримати  в нашому навчальному закладі та перевагами  вступу до агроліцею. Друга частина Дня кар’єри проходила у глядацькому залі будинку культури, де випускники мали можливість прослухати виступи провідних роботодавців. В подарунок від агроліцею пролунала пісня "Чорне і біле", у виконанні Тетяни Комісаренко ( керівник Прокопенко Н.М.), "Зі святом", у виконанні гурту "Надія" (Оксенюк Тетяна, Лісовська Світлана та Лавреха Дар'я)  та танець, у виконанні Ангеліни Хоменко ( керівник Шалєва Н.К.)

 

 

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image3571.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 226297

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.