Wednesday 02nd of December 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


День Гідності і Свободи PDF Друк e-mail

21 листопада відзначається День Гідності і Свободи, на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Вшановуючи патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, з метою збереження та донесення до учнів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, в Коростишівському професійному аграрному ліцеї проведені такі заходи:

18 листопада - години інформування у групах на тему: "Назустріч Свободі".

20 листопада- виховні години:

група 117, класний керівник А.С. Опанасенко,  тема виховної години: "Україна - територія гідності і свободи", група 418  класний керівник М.В. Гнетецька, тема виховної години: "Вільні творять майбутнє".

21 листопада загальноліцейна лінійка на тему: «Вони боролись  за незалежність» , викладач історії А.С. Долінська, викладач історії.

21 листопада працівники агроліцею та учні 118 групи взяли участь у мітингу з нагоди Дня гідності та Свободи та вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні покладанням квітів та лампадок.

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер

Випадкове фото

img_20191129_004942.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 259815

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.