Thursday 03rd of December 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Чорна сторінка української історії PDF Друк e-mail

З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років у Коростишівському професійному аграрному ліцеї були проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У групах класними керівниками проведені години інформування та  виховні години до Дня пам’яті жертв Голодомору, керівники груп закликали учнів бути не байдужим до цієї трагічної дати в історії України та пам’ятати про ті страшні випробовування, які випали на долю нашого народу.

Під час загальноліцейної лінійки учні та працівники вшанували пам’ять померлих під час Голодомору хвилиною мовчання.
Бібліотекарі Коростишівської публічної бібліотеки Ворон К.П., Сива Л.Г., Зелінська Ю.Д провели для учнів  Коростишівського професійного аграрного ліцею годину-реквієм "Чорна сторінка української історії".
Багато глибоких та змістовних слів було сказано ведучими реквієму, основним меседжем яких був заклик довічно пам’ятати про жертв голодоморів в Україні.
23 листопада біля пам'ятника жертв голодомору відбувся мітинг-реквієм, вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933. Присутні запалили свічі пам’яті на знак пам’яті про людей, які загинули внаслідок штучного голодомору, Під час мітингу відслужили панахиду за спокій душ, замучених голодомором. Присутні вшанували пам’ять про загиблих від мору голодом хвилиною мовчання.

 

 

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер

Випадкове фото

image4151.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 259936

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.