Thursday 03rd of December 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Музейний урок PDF Друк e-mail

...Знання своєї історії допомагає зрозуміти, хто ми і чому стали саме такими.  Без знання минулого немає сьогодення і майбутнього...

Саме так розпочався 25 листопада
музейний урок в Коростишівському народному історичному музеї для членів Клубу любителів книги, який діє на базі Коростишівського професійного аграрного ліцею під керівництвом бібліотекаря Бондаренко Л.О.

Керівник Коростишівського музею Слівінський В.М. провів екскурсію по музею, розповів, що Коростишівщина дала життя відомим на всю Україну та за її межами спортсменам, політикам, музикантам і письменникам. Показав фотографії з життя району,  що зберігаються в музеї.  Учні слухали із захопленням Саме з прищеплення любові до рідного краю, вивчення його історії, природи починається виховання патріотизму. А з любові проростає почуття поваги до свого міста, його історії, народних традицій та звичаїв, що примушує дбайливо ставитися до рідної землі.

 

 

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер

Випадкове фото

image4151.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 259926

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.