Thursday 01st of October 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


"Жага до життя" PDF Друк e-mail

3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день покликаний привернути увагу до проблем найбільш незахищеної частини суспільства, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Щоб нагадати учням про їх обов'язок виявляти турботу до людей із інвалідністю в Коростишівському професійному аграрному ліцеї пройшов відкритий виховний захід "Жага до життя", який провела голова методкомісії класних керівників Гнетецька Марина Володимирівна.

Здобувачі освіти ознайомились з відомими знаменитостями, акторами, співаками, світовими політичними лідерами, спортсменами такими як,  Людвіг ван Бетховен, Мігель де Сервантес, Франклін Рузвельт, Стівен Гокінг, Ніколас Джеймс "Ніка" Вуйчич, Дональд Сазарленд, Андреа Бочеллі, Максим Веракса, Юлія Ресенчук, Олена Акопян, які з обмеженими можливостями сприяли розвитку людства. По закінченню заходу учні зробили висновок, що інвалідність – це не вирок! Таким людям тільки важлива постійна увага й турбота суспільства!
5 грудня на загальноліцейній лінійці, психолог Кукса Варвара Володимирівна розповіла учням про найпоширеніші стереотипи щодо людей з інвалідністю. В цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставлення як до осіб з особливими потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.

 

 

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер

Випадкове фото

image4601.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 248470

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.