Wednesday 02nd of December 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


День Соборності та Свободи України PDF Друк e-mail

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності та Свободи України, який відзначається 22 січня. Це свято нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу. До цієї події в  Коростишівському професійному аграрному ліцеї проведені такі заходи: - на загальноліцейній лінійці  виступила Сизоненко Людмила Іванівна з темою "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг",
- на виховних годинах класні керівники провели виховні заходи,
-  22 січня Бондаренко Л.О. та Сизоненко Л.І. провели для перших курсів  відкритий виховний захід: "У  єдності наша сила: День Соборності України". На заході прозвучав Гімн України та пісні Т.Петриненка: "Україна", "Господи, помилуй нас". Першокурсники переглянули відео про Акт воз'єднання двох республік УНР та ЗУНР. Та ознайомилися з літературною виставкою, яку організувала бібліотекар Бондаренко Л.О.
З нагоди Дня Соборності України у місті Коростишеві відбувся мітинг, в якому взяли участь учні та працівники Коростишівського професійного аграрного ліцею. Мітинг проходив біля пам’ятника Т.Г.Шевченка, до підніжжя якого, під час урочистостей, було покладено квіти. Не забули вшанувати пам’ять Героїв Небесної сотні та наших земляків-учасників АТО, які віддали своє життя за Україну.
По завершенню мітингу, усі присутні взяли участь у Всеукраїнській акції «Ланцюг єдності».

 

 

 

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер

Випадкове фото

image609.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 259841

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.