Monday 13th of July 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Засідання клубу "Ліра" PDF Друк e-mail

За вікном ще зима, а у серця вже постукала весна. Кохання не боїться холоду і розквітає будь-якої пори року, напевне, найдивовижніше і найпрекрасніше – День Святого Валентина. В цей прекрасний день і відбулося засідання клубу любителів книги «Ліра», який провели Бондаренко Л.О. та Сизоненко Л.І. На початку засідання Людмила Олексіївна повідала учням легенлу про походження свята закоханих. Легенда свідчить, що в 269 році римська армія відчувала гостру нестачу солдатів для військових походів. Тодішній імператор Клавдій II справедливо вважав, що виконувати військовий обов'язок чоловікам заважають шлюбні і любовні узи і заборонив обряд вінчання. Проте один священик - Валентин - продовжував таємно освячувати союзи закоханих. Коли беззаконня було виявлено, священика кинули у в'язницю і засудили до смертної кари. 14 лютого він прийняв мученицьку смерть, пізніше був канонізований і зарахований до лику святих. З тих пір закохані шанують Святого Валентина і вважають його своїм заступником. В День Святого Валентина коханим дарують квіти, солодощі і обов'язково "Валентинки" - яскраві листівки із зізнаннями у вічній любові.

Людмила Іванівна зачитувала вірші різних відомих українських поетів про кохання, наголосивши, що для закоханих це більш романтичний спосіб для висловлення своїх почуттів.

Наприкінці засідання бібліотекар Людмила Олексіївна ознайомила учнів із книжковими новинками. Читання — це не тільки прекрасний спосіб проведення дозвілля, а й відмінний інструмент для підтримки фізичного і психічного здоров’я. Читання підвищує рівень інтелекту, покращує пам’ять та розвиває гнучкість мислення.

 

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image4181.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 233390

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.