Thursday 03rd of December 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Шляхами подвигу і слави PDF Друк e-mail

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Шість років тому сталися найтрагічніші події Революції Гідності. Саме в ці дні в центрі Києва загинула найбільша кількість учасників тримісячних протестів - понад 100 осіб... «Небесна Сотня» - це символічна назва загиблих учасників акцій протесту на Майдані у грудні 2013 — лютому 2014 року.

Протягом тижня класними керівниками в Коростишівському професійному аграрному ліцеї проводились виховні години, години інформування, на загальноліцейній лінійці виступила Сизоненко Людмила Іванівна з темою «Небесна сотня - то в серцях вогонь», повідавши учням про свято мужності українського народу, день свободи та рівноправ'я, день боротьби за краще майбутнє.

бібліотекар Бондаренко Л.О.  разом з учасниками клубу "Ліра" підготували інсталяцію на тему: "Шляхами подвигу і слави». Всім бажаючим бібліотекар презентувала книгу-реквієм «Небесна Сотня», яка присвячена учасникам Революції гідності, віддавшим своє життя заради того, щоб Україна та всі ми встали з колін, щоб почали змінювати свою державу, а наші діти та онуки дістали змогу жити в іншій країні. Учні дізналися про героїв цієї книги, звичайних людей: заробітчан, науковців, підприємців, вчителів  з різних куточків нашої держави, яких об’єднав Майдан, зробив побратимами та «воїнами світла». Ця книга  - німе нагадування всім нам про те, якою ціною ми здобули свободу та новий шанс для своєї країни стати справжньою європейською державою.

20 лютого працівники ліцею, учні та представники громадськості міста вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, поклавши квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» та вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання.

 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер

Випадкове фото

image605.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 259938

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.