Sunday 03rd of July 2022

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Поліський розмай PDF Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 03 березня 2020, 09:17

В Коростишівському професійному аграрному ліцеї відбувся обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва. Тематика обласного огляду – «Поліський розмай». Концертна програма була насиченою та складалась з 15 різножанрових номерів.

На святі дитячих талантів були присутні: директор ЖДБХТТ Ткачук Неля Дмитрівна та заступник директора ЖДБХТТ Бахур Ніла Станіславівна.

Перед початком концерту відбулася презентація виставки декоративно- ужиткового та образотворчого мистецтва. На огляд було представлено 70 робіт виконаних у 19 техніках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Виступаючі концертної програми ввели глядачів у творчу, мистецьку атмосферу, що панувала протягом усього свята. Актори вдало донесли образи персонажів, підібрали відповідний реквізит та костюми.

Звіт гості ліцею оцінили на високому рівні та відзначили роботу керівників гуртків Шалевої Н.К. та Прокопенко Н.М  над підбором художнього репертуару та виконавською майстерністю.

Дякуємо всім учасникам за яскраві виступи та святкову атмосферу.

 

Вхід



Банер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 389058

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.