Monday 13th of July 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Поліський розмай PDF Друк e-mail
Написав Admin2   
Вівторок, 03 березня 2020, 09:17

В Коростишівському професійному аграрному ліцеї відбувся обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва. Тематика обласного огляду – «Поліський розмай». Концертна програма була насиченою та складалась з 15 різножанрових номерів.

На святі дитячих талантів були присутні: директор ЖДБХТТ Ткачук Неля Дмитрівна та заступник директора ЖДБХТТ Бахур Ніла Станіславівна.

Перед початком концерту відбулася презентація виставки декоративно- ужиткового та образотворчого мистецтва. На огляд було представлено 70 робіт виконаних у 19 техніках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Виступаючі концертної програми ввели глядачів у творчу, мистецьку атмосферу, що панувала протягом усього свята. Актори вдало донесли образи персонажів, підібрали відповідний реквізит та костюми.

Звіт гості ліцею оцінили на високому рівні та відзначили роботу керівників гуртків Шалевої Н.К. та Прокопенко Н.М  над підбором художнього репертуару та виконавською майстерністю.

Дякуємо всім учасникам за яскраві виступи та святкову атмосферу.

Останнє оновлення на Четвер, 05 березня 2020, 00:10
 

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image640.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 


Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 233380

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.