Wednesday 25th of November 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Останні новини
"Жага до життя" PDF Друк e-mail

3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день покликаний привернути увагу до проблем найбільш незахищеної частини суспільства, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Щоб нагадати учням про їх обов'язок виявляти турботу до людей із інвалідністю в Коростишівському професійному аграрному ліцеї пройшов відкритий виховний захід "Жага до життя", який провела голова методкомісії класних керівників Гнетецька Марина Володимирівна.

Детальніше...
 
Акція "Червона стрічка" PDF Друк e-mail

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Символом цього дня є Червона стрічка, яка означає наше розуміння проблем людей, які живуть з ВІЛ. Саме тому учні Коростишівського професійного аграрного ліцею виготовили червоні стрічки для усіх учнів та працівників закладу, щоб ніхто не забував, що проблема ВІЛ/ СНІДу, не дивлячись на чималі успіхи у її подоланні, є актуальною й сьогодні.

 
"Бережи кохання". Зустріч з АСЕТ PDF Друк e-mail

28 листопада в Коростишівському професійному аграрному ліцеї відбулася зустріч з представником Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» на тему "Бережи кохання".  Представник організації розповіла про особливості статевого розвитку для різних віків, специфіку статевого виховання та здійснення статевого виховання на різних вікових етапах. Продовження роду – основний закон життя, без нього не був би можливим  розвиток людського суспільства.

 
інструктаж щодо дотримання ПП безпеки PDF Друк e-mail

26 листопада на загальноліцейній лінійці майор служби цивільного захисту Ткаченко Т.І. головний інспектор Коростишівського районного сектору УДСНС України у Житомирській області провела для учнів Коростишівського професійного аграрного ліцею інструктаж щодо дотримання правил протипожежної безпеки.

Детальніше...
 
Музейний урок PDF Друк e-mail

...Знання своєї історії допомагає зрозуміти, хто ми і чому стали саме такими.  Без знання минулого немає сьогодення і майбутнього...

Саме так розпочався 25 листопада
музейний урок в Коростишівському народному історичному музеї для членів Клубу любителів книги, який діє на базі Коростишівського професійного аграрного ліцею під керівництвом бібліотекаря Бондаренко Л.О.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 63

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер

Випадкове фото

image404.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

feed-image Підписатись на новини

Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 258342

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.