Friday 07th of October 2022

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


АГРАРНИЙ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР

 

 

Розуміючи важливість підготовки робітничих кадрів, держава виділяє кошти субвенції на поліпшення на матеріально-технічної бази закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Наразі в області відкрито 15 навчально-практичних центрів. На базі Коростишівського професійного аграрного ліцею відкривається аграрний навчально-практичний центр з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. Плодоовочівник». Для створення центру закуплено 3 сучасні трактори, вантажний автомобіль, обертовий плуг, сівалка та культиватор.

Загальна вартість навчально-практичного центру 7000,0 тис. грн, з державного бюджету виділено – 4900,0 тис. грн, з обласного – 2100,0 тис. грн.

Відкриття навчально-практичного центру надасть можливість підвищити престиж та якість професійної освіти, задовольнити потребу у кадрах сільськогосподарських підприємств області, здійснювати підготовку та перепідготовку незайнятого населення та безробітних.