Tuesday 30th of May 2023

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР
Екзамени у слухачів курсу ПТН PDF Друк
П'ятниця, 14 квітня 2023, 02:07

14 квітня  слухачі курсу ПТН (професійно-технічне навчання) за професією "Тракторист-машиніст с/г виробництва категорія А1" у навчально-практичному центрі Коростишівського професійного аграрного ліцею та ТВСВ м. АНДРУШІВКА складали теоретичний та практичний іспит для отримання посвідчення на керування трактором категорії А1.  

Детальніше...
 
слухачі курсу ПТН PDF Друк
П'ятниця, 10 березня 2023, 01:48

Потреба сільського господарства в кваліфікованих трактористах постійно зростає. І не дивно, адже Україна — аграрна держава, тому тенденція росту попиту є цілком обґрунтованою.

10 березня  слухачі курсу ПТН (професійно-технічне навчання) за професією "Тракторист-машиніст с/г виробництва категорія А1" Коростишівського професійного аграрного ліцею та ТВСВ м. АНДРУШІВКА складали теоретичний та практичний іспит для отримання посвідчення на керування трактором категорії А1.

 
Автобус переданий МОН для навчально-практичного центру PDF Друк
Вівторок, 27 грудня 2022, 22:50

27 грудня у Коростишівському професійному аграрному ліцеї відбулася урочиста подія - вручення нового автобуса від МОН України для організації освітнього процесу.
Заступниця міністра освіти та науки України Рогова Віра Борисівна, директорка Департаменту освіти і науки ОВА Осипович Наталія Євгеніївна та заступник начальника Житомирської військової адміністрації Денисовець Юрій Миколайович передали закладу ключі та номерні знаки від новенького автобуса, який вже завтра вирушить в дорогу, щоб доставити здобувачів освіти з територіальних відділень м. Андрушівка та с. Турчинівка до аграрного навчально практичного центру.
Детальніше...
 
Упровадження сучасних технологій в життя закладів освіти не спинити навіть війні. PDF Друк
Субота, 03 грудня 2022, 23:49
Упровадження сучасних технологій в життя закладів освіти не спинити навіть війні.
У рамках відкриття Аграрного навчально-практичного центру на базі Коростишівського професійного ліцею та в рамках співпраці Житомирської обласної військової адміністрації з Міністерством освіти і науки України, компанією Google, за підтримки Органiзацiї Об'єднаних Націй та ЮНЕСКО (відповідно до національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю») начальник Житомирської обласноï військової адмiнiстрації Віталій Іванович Бунечко спільно із заступником Юрієм Миколайовичем Денисовцем та директором Департаменту освіти і науки України Житомирської ОВА Наталією Євгенівною Осипович вручили 60 хромбуків (Chromebook) для педагогічних працівників Коростишівського професійного аграрного ліцею, ТВСВ м. АНДРУШІВКА та ТВСВ с. ТУРЧИНІВКА.
Детальніше...
 
Стажування з професії "Тракторист-машиніст" PDF Друк
П'ятниця, 02 грудня 2022, 23:38
Завершальний етап стажування з професії "Тракторист-машиніст с\г виробництва (категорія «А1», «А2»)" - практичне водіння та вручення свідоцтв.
02 грудня 2022 року, на базі аграрного навчально-практичного центру Коростишівського професійного аграрного ліцею відбувся завершальний етап стажування - практичне водіння на новітній сільськогосподарській техніці. Та пройшовши повний курс навчання, стажисти Баранівського професійного ліцею та ТВСВ Коростишівського професійного аграрного ліцей м. Андрушівки, с.Турчинівки отримали свідоцтва про стажування.

 

 
Навчально-практичний центр - інвестиція в якісну підготовку кваліфікованих робітників PDF Друк
Неділя, 27 листопада 2022, 04:17
24 листопада 2022 р. в рамках проєкту "PRO студії від професіоналів в ЖДУ імені Івана Франка" була проведена зустріч із випускницею фізико-математичного факультету, а нині заступником директора з навчально-виховної роботи Коростишівського професійного аграрного ліцею – Веронікою Дубівкою.
У зустрічі взяли участь викладачі кафедри професійно-педагогічної, спеціальної освіти, андрагогіки та управління, здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти природничого факультету.
Вероніка Георгіївна ознайомила студентів зі структурою Коростишівського професійного аграрного ліцею та створеного на його базі  навчально-практичного центру. Великий інтерес у викладачів та студентів викликали питання організації основних напрямів діяльності зазначеного Центру та навчально-практичних центрів Житомирської області, особливостей підготовки робітничих спеціальностей та удосконалення матеріально-технічної бази закладу в сучасних умовах.

 

 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2

Вхід



Банер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

feed-image Підписатись на новини

Статистика

Переглянути хіти змісту : 435195

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.