Monday 28th of November 2022

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
Безпечний інтернет PDF Друк
Четвер, 04 березня 2021, 01:00

У зв'язку з високими темпами розвитку інформаційних технологій надзвичайно гостро постала проблема захисту дітей та молоді від негативної інформації, яка становить загрозу їхньому фізичному й інтелектуальному розвитку та морально-психологічному стану.

 

Детальніше...
 
Про емоції та їх роль у житті людини PDF Друк
Субота, 20 лютого 2021, 00:41

Емоції багато в чому визначають наше світосприйняття. Вони вказують на наші потреби, та їх ступінь задоволеності. Емоційні переживання впливають на різноманітні аспекти життя, характер стосунків з іншими людьми, здатність включатися в діяльність.Як досягати душевної рівноваги?

Детальніше...
 
Як стати власним психотерапевтом PDF Друк
Субота, 20 лютого 2021, 00:38

„Сказав – і тим душу полегшив”, – говорить латинська мудрість. Для людей замкнутих і скритних розрядка емоційного напруження може бути пов’язана із написанням листів, віршів, розповідей.

Стратегії виходу із напружених ситуацій умовно можна розділити на три групи:

Детальніше...
 
Як кольори впливають на поведінку людини PDF Друк
Субота, 20 лютого 2021, 00:34

Кольорова психологія  - це дослідження того, як кольори впливають на поведінку, настрій або фізіологічні процеси людини. Вважається, що кольори впливають на вибір покупки, почуття та навіть спогади. Ідеї, пов'язані з кольоровою психологією, значною мірою впроваджуються в галузі маркетингу та дизайну. Компанії вибирають кольори, які, на їхню думку, спонукають споживачів купувати їх продукцію та покращують впізнаваність бренду.

Детальніше...
 
Алгоритм дій при домашньому насиллі PDF Друк
Середа, 20 січня 2021, 00:44

На жаль, період дистанційного навчання – це посилення сплеску домашнього насильства. Перехід на дистанційний графік роботи та навчання, тимчасове безробіття позбавили можливості покидати приміщення та звели на обмеженій території безліч сімей 24 години на добу. Також зникла можливість скинути напругу в розважальних закладах чи навіть просто відпочити в парку.  

Детальніше...
 
Позитивне мислення PDF Друк
Понеділок, 09 листопада 2020, 01:26

Мислити позитивно – не означає викорінити зі свого життя негативні емоції зовсім. Неприємності все одно трапляються, і заборонити реагувати на них неможливо і навіть шкідливо для психіки.

Суть позитивного мислення – це вміння знаходити в будь-який момент життя привід для радості і сприймати невдачі раціонально, аналізуючи причини і приймаючи, як цінний досвід.

Детальніше...
 
Поради психолога під час дистанційного навчання PDF Друк
Понеділок, 09 листопада 2020, 01:23

Навчання вдома або дистанційно з будь-якого іншого місця може бути дуже ефективним, головне – самоорганізація. Прості поради допоможуть впоратися з великим обсягом роботи і навіть навчитися отримувати задоволення від занять.

Детальніше...
 
"СПОСОБИ ПОДОЛАННЯ СТРЕСУ В ПЕРІОД ПІДГОТОВКИ ТА ЗДАЧІ ЗНО" PDF Друк
Неділя, 31 травня 2020, 03:42

Слово «стрес», яке стало сьогодні досить широко вживаним прийшло до нас з англійської мови, і в перекладі означає «натиск, тиск, напруга».

Причинами стресу можуть стати:

• вплив навколишнього середовища: шум, холод, спека;

• навантаження: фізичні, емоційні, навчальні;

• важкі життєві ситуації: хвороба, непорозуміння, сварки в сім’ї, втрата близьких, розлучення батьків, зміна умов життя;

• особистісна дисгармонія: невідповідність реального і бажаного, внутрішній конфлікт, незадоволеність собою;

• переломні етапи життя: зміна місця проживання, нова школа, новий колектив, початок і закінчення навчання.

Детальніше...
 
Ресурсні активності для натхнення на кожен день PDF Друк
Неділя, 31 травня 2020, 03:40

Ресурсні активності для натхнення на кожен день

Друзі, ділюся з вами списком аж із 200 ресурсних активностей для карантинного життя.

Користайтеся самі та діліться з іншими.

Інструкція: якщо помічаєте, що пригнічення настрою триває довше ніж 5 хв., – обирайте будь-яку доречну ресурсну активність зі списку та одразу виконуйте її.

Детальніше...
 
Як не помилитися у виборі професії? PDF Друк
Неділя, 17 травня 2020, 16:52

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Від того, яким буде твій вибір залежить, як складеться подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати.
Для прийняття правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості та можливості й потреби ринку праці.

Потрібно зіставити свої бажання із реальними можливостями і потребами на сучасному ринку праці. Наприклад у майбутньому ти бачиш себе дантистом. Робота,

як то кажуть "не вагони розвантажувати" і за неї гарно платять. Та чи замислювалися ти при цьому над тим, чи зможуть твої руки працювати як руки ювеліра і чи зможеш ти відстояти у конкурентів своє місце у світі стоматологічних послуг?
Отже, потрібно чітко усвідомлювати, що умова оптимального вибору професії знаходиться у центрі перехрестя 3-х складових Хочу – Можу – Треба.

Детальніше...
 
Ikigai: як обрати не професію, а життєвий шлях PDF Друк
Неділя, 17 травня 2020, 16:36

Як обрати фах сучасному випускнику, якщо за п’ять років кільканадцять професій зникнуть, а ще кілька десятків нових з’являться? Відповідь мають японці: не обирайте професію взагалі, натомість обирайте життєвий шлях. Альона Оленич,

психологиня та координаторка профорієнтаційної програми в Новопечерській школі, розповідає про ikigai — японську концепцію сенсу життя.

Що таке ikigai?

Ikigai — це японська метода пошуку сенсу життя. Iki — з японської «жити», gai — «причина». Отже, дослівно це «сенс життя» — чому ми вранці прокидаємося і йдемо робити щось із задоволенням.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

feed-image Підписатись на новини

Статистика

Переглянути хіти змісту : 419293

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.