Monday 20th of March 2023

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
День безпечного Інтернету PDF Друк
Понеділок, 06 лютого 2023, 22:44

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це буде вже 20 День безпечного Інтернету.

Детальніше...
 
Насильству НЕМАЄ виправдання. НЕ МОВЧИ! PDF Друк
Середа, 01 лютого 2023, 10:44
Запобігання проявам гендерно-зумовленого насильства.
"Насильству НЕМАЄ виправдання. НЕ МОВЧИ!" - саме під таким гаслом розпочався 1 лютого тренінг на тему: "Запобігання проявам гендерно-зумовленого насильства", організований жіночим інформаційно-консультативним центром WICC, який відвідали здобувачі освіти Коростишівського професійного аграрного ліцею.
Запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству є не менш важливим, ніж протидія, адже усунувши першопричини насильства, можна зберегти долі багатьох людей.
Практичний психолог- тренер та виконавчий директор Жіночого інформаціно-консультативного центру розповіли цільовій аудиторії про поняття: "домашнє насильство", "насильство за ознакою статі", "торгівля людьми",їх види та ознаки, а також надали рекомендації щодо дій людини, яка постраждала від насильства.
По закінченню тренінгу всі учасниці тренінгу отримали гігієнічний набір.

 

 
Заняття з елементами тренінгу на тему «Кібербулінг – небезпечна віртуальна агресія». PDF Друк
Четвер, 08 грудня 2022, 06:01
Заняття з елементами тренінгу на тему «Кібербулінг – небезпечна віртуальна агресія».
З метою підвищення обізнаності здобувачів освіти щодо кібербулінгу, психологічною службою ліцею було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Кібербулінг – небезпечна віртуальна агресія».
Підлітки поглибили свої знання про небезпеку кібербулінгу, отримали багато важливої інформації про те, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як його припинити та що робити, якщо хтось із друзів став жертвою цього явища; ознайомилися з порадами щодо способів боротьби з онлайн-булінгом.

 

 
Всесвітній день запобігання самогубствам PDF Друк
Вівторок, 13 вересня 2022, 19:14

Щороку 10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. Ключова мета цієї міжнародної дати - підвищити обізнаність людей про значення самогубств як глобальної моральної проблеми; поліпшити знання про те, Як можна запобігти суїциду.

Детальніше...
 
Безпечний інтернет PDF Друк
Четвер, 04 березня 2021, 01:00

У зв'язку з високими темпами розвитку інформаційних технологій надзвичайно гостро постала проблема захисту дітей та молоді від негативної інформації, яка становить загрозу їхньому фізичному й інтелектуальному розвитку та морально-психологічному стану.

 

Детальніше...
 
Про емоції та їх роль у житті людини PDF Друк
Субота, 20 лютого 2021, 00:41

Емоції багато в чому визначають наше світосприйняття. Вони вказують на наші потреби, та їх ступінь задоволеності. Емоційні переживання впливають на різноманітні аспекти життя, характер стосунків з іншими людьми, здатність включатися в діяльність.Як досягати душевної рівноваги?

Детальніше...
 
Як стати власним психотерапевтом PDF Друк
Субота, 20 лютого 2021, 00:38

„Сказав – і тим душу полегшив”, – говорить латинська мудрість. Для людей замкнутих і скритних розрядка емоційного напруження може бути пов’язана із написанням листів, віршів, розповідей.

Стратегії виходу із напружених ситуацій умовно можна розділити на три групи:

Детальніше...
 
Як кольори впливають на поведінку людини PDF Друк
Субота, 20 лютого 2021, 00:34

Кольорова психологія  - це дослідження того, як кольори впливають на поведінку, настрій або фізіологічні процеси людини. Вважається, що кольори впливають на вибір покупки, почуття та навіть спогади. Ідеї, пов'язані з кольоровою психологією, значною мірою впроваджуються в галузі маркетингу та дизайну. Компанії вибирають кольори, які, на їхню думку, спонукають споживачів купувати їх продукцію та покращують впізнаваність бренду.

Детальніше...
 
Алгоритм дій при домашньому насиллі PDF Друк
Середа, 20 січня 2021, 00:44

На жаль, період дистанційного навчання – це посилення сплеску домашнього насильства. Перехід на дистанційний графік роботи та навчання, тимчасове безробіття позбавили можливості покидати приміщення та звели на обмеженій території безліч сімей 24 години на добу. Також зникла можливість скинути напругу в розважальних закладах чи навіть просто відпочити в парку.  

Детальніше...
 
Позитивне мислення PDF Друк
Понеділок, 09 листопада 2020, 01:26

Мислити позитивно – не означає викорінити зі свого життя негативні емоції зовсім. Неприємності все одно трапляються, і заборонити реагувати на них неможливо і навіть шкідливо для психіки.

Суть позитивного мислення – це вміння знаходити в будь-який момент життя привід для радості і сприймати невдачі раціонально, аналізуючи причини і приймаючи, як цінний досвід.

Детальніше...
 
Поради психолога під час дистанційного навчання PDF Друк
Понеділок, 09 листопада 2020, 01:23

Навчання вдома або дистанційно з будь-якого іншого місця може бути дуже ефективним, головне – самоорганізація. Прості поради допоможуть впоратися з великим обсягом роботи і навіть навчитися отримувати задоволення від занять.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

feed-image Підписатись на новини

Статистика

Переглянути хіти змісту : 427886

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.