Friday 21st of January 2022

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Бібліотекар
Цікаві "новинки" для підлітків PDF Друк
Неділя, 16 травня 2021, 22:51

Кажуть, теперішні підлітки взагалі не читають книжок. Всі вони сидять в інтернеті і більш нічого їх не цікавить …Ви теж так думаєте? А може, все не так погано?

 

Можливо їх потрібно зацікавити та мотивувати, і вони закинуть комп’ютер заради справді крутої книжки… Просто зацікавити сучасного підлітка – набагато складніше,  але цілком можливо.

Детальніше...
 
Чорнобиля гіркий полин PDF Друк
Понеділок, 14 грудня 2020, 13:47

Тридцять три роки тому сталася Чорнобильська катастрофа, наслідки якої й досі позначаються на житті та здоров’ї десятків мільйонів людей. І скільки б не минало часу, людство завжди пам’ятатиме Героїв, які віддали свої життя, рятуючи світ. Берег Прип’яті…Мирна весняна українська ніч 26 квітня 1986 року…Ця дата назавжди залишиться у пам’яті людства.

Бібліотекар Бондаренко Л.О. підготувала для учасників клубу любителів книги "Ліра" до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС інформацію.

Детальніше...
 
Історично- краєзнавчий екскурс Друк

Коли мова заходить про 6 грудня, то слід пам’ятати не тільки про створення новітньої армії у 1991 р. («День Збройних Сил України»), а й про 6 грудня 1919 р. – початок однієї із славетних сторінок української армії – Першого зимового походу Дієвої армії УНР.

Бібліотекар Бондаренко Л.О. підготувала для здобувачів освіти про історію цього свята, або чому саме 6 грудня святкуємо День Збройних Сил України.

Детальніше...
 
До Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років PDF Друк
П'ятниця, 27 листопада 2020, 01:44

Інформаційна виставка  « Не дамо згасити свічу пам'яті»

Серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу, особливе місце займає Голодомор 1932-1933 років. Внаслідок зумисних дій комуністичної влади впродовж декількох років Україна втратила близько 10 мільйонів життів. З огляду на масштаби, жорстокість і цинізм здійснення Голодомору, історія сучасної Європи не має аналогів подібних злочинів.

Детальніше...
 


ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер

Випадкове фото

img_20191126_000521.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

feed-image Підписатись на новини

Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 353128

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.