Saturday 17th of April 2021

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Бібліотекар
Чорнобиля гіркий полин PDF Друк
Понеділок, 14 грудня 2020, 13:47

Тридцять три роки тому сталася Чорнобильська катастрофа, наслідки якої й досі позначаються на житті та здоров’ї десятків мільйонів людей. І скільки б не минало часу, людство завжди пам’ятатиме Героїв, які віддали свої життя, рятуючи світ. Берег Прип’яті…Мирна весняна українська ніч 26 квітня 1986 року…Ця дата назавжди залишиться у пам’яті людства.

Бібліотекар Бондаренко Л.О. підготувала для учасників клубу любителів книги "Ліра" до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС інформацію.

Детальніше...
 
Історично- краєзнавчий екскурс Друк

Коли мова заходить про 6 грудня, то слід пам’ятати не тільки про створення новітньої армії у 1991 р. («День Збройних Сил України»), а й про 6 грудня 1919 р. – початок однієї із славетних сторінок української армії – Першого зимового походу Дієвої армії УНР.

Бібліотекар Бондаренко Л.О. підготувала для здобувачів освіти про історію цього свята, або чому саме 6 грудня святкуємо День Збройних Сил України.

Детальніше...
 
До Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років PDF Друк
П'ятниця, 27 листопада 2020, 01:44

Інформаційна виставка  « Не дамо згасити свічу пам'яті»

Серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу, особливе місце займає Голодомор 1932-1933 років. Внаслідок зумисних дій комуністичної влади впродовж декількох років Україна втратила близько 10 мільйонів життів. З огляду на масштаби, жорстокість і цинізм здійснення Голодомору, історія сучасної Європи не має аналогів подібних злочинів.

Детальніше...
 


ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер

ТВСВ м. Андрушівка КПАЛ

Випадкове фото

image3571.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

ТВСВ с. Турчинівка КПАЛ


feed-image Підписатись на новини

Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 291683

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.