Monday 20th of March 2023

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


ВИХОВНА РОБОТА
“Україна соборна. Разом до Перемоги!” PDF Друк
Вівторок, 24 січня 2023, 23:48
“Україна соборна. Разом до Перемоги!”
22 січня відзначається День Соборності України. В цей день згадують одразу про дві важливі події в нашій історії: підписання IV Універсалу Центральної Ради, яким проголосили незалежність УНР у 1918 році та проголошення Акта Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки в 1919 році (об’єднання українських земель в одну державу).
У Коростишівському професійному аграрному ліцеї заходи до відзначення річниці Соборності України проходили під гаслом: “Україна соборна. Разом до перемоги!”.
Детальніше...
 
Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги! PDF Друк
Субота, 21 січня 2023, 23:42
Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!
З нагоди Дня Соборності України класний керівник групи 522 Тепенчак Т.М. провела відкритий виховний захід на тему: "22 січня - День Соборності України".
Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 104 роки бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося.
Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.
Детальніше...
 
79 річниця з Дня визволення міста Коростишева від нацистських загарбників. PDF Друк
Середа, 28 грудня 2022, 06:44
Сьогодні, 28 грудня, пам'ятна подія для кожного, хто пишається славними минулим свого міста, любить рідну землю, шанує невмирущий подвиг солдат-фронтовиків - 79 річниця з Дня визволення міста Коростишева від нацистських загарбників.
З нагоди цієї події здобувачі освіти Коростишівського професійного аграрного ліцею вшанували пам’ять про великий подвиг покладанням квітів до Братської могили, де поховано 92 загиблих воїнів діючої армії й партизанів та вшанували пам’ять наших захисників хвилиною мовчання.
Низько вклонімося усім, хто ціною неймовірних зусиль відстояв свою землю, захистив свій народ від неволі і знищення.
Ми ніколи не забудемо цю сторінку історії, ту неймовірно страшну ціну, яку заплатили наші побратими за право бути вільним.
Вітаємо ветеранів війни! Бажаємо здоров’я, миру та злагоди.
Ми знаємо, якою ціною неймовірних зусиль ви відстоювали свою землю, захищали свій народ від неволі та знищення.
 
Флешмоб до Всесвітнього Дня української хустки. PDF Друк
Вівторок, 06 грудня 2022, 03:46
Здобувачі освіти Коростишівського професійного аграрного ліцей долучилися до флешмобу до Всесвітнього Дня української хустки.
7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки.
З давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
Хустину використовували й у різних обрядах, зокрема весільних, найпопулярніший – покриття голови нареченої хусткою. Це символізувало вихід із дівоцтва та початок заміжнього життя.
Ця традиція збереглася в Україні й донині.

 

 
День боротьби з СНІДом PDF Друк
Четвер, 01 грудня 2022, 23:25
1 грудня світ відзначає День боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Сьогодні вже немає людини, яка б не чула про ВІЛ, СНІД. Багато людей в Україні вважають себе обізнаними з цього питання. Проте більшість молодих людей вважають, що ця проблема – це щось далеке, що вона їх не стосується і не буде стосуватися в майбутньому. Факти доводять протилежне – кожного року фіксують все більше випадків захворювань на СНІД.
Психологічна служба ліцею провела заняття з елементами тренінгу «Хто попереджений, той захищений». Метою даного заняття є інформування здобувачів освіти про поняття, походження ВІЛ/СНІДу; шляхи передачі та способи убезпечення свого здоров’я. Різноманітність форм та методів проведення зробили захід цікавим та насиченим, а використання сучасних інтерактивних комп’ютерних технологій суттєво пожвавили заняття.

 

 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 3

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

feed-image Підписатись на новини

Статистика

Переглянути хіти змісту : 427883

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.