Wednesday 21st of October 2020

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Центр професійної кар'єри
Заняття з елементами тренінгу: «Побудова кар’єри – шлях до професійного успіху» PDF  | Друк |
П'ятниця, 28 лютого 2020, 16:08

28 лютого для учнів 9-А класу та 10-го класу Коростишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 соціальний педагог Коростишівського професійного аграрного ліцею Гладченко Ольга Валеріївна провела заняття з елементами тренінгу «Побудова кар’єри – шлях до професійного успіху». Впродовж тренінгу соціальний педагог ознайомила учнів зі спеціальностями, які можна отримати в нашому навчальному закладі.

Детальніше...
 
Бесіда на тему "Формула вибору професії" PDF  | Друк |
Четвер, 27 лютого 2020, 15:55

27 лютого для учнів 9-А класу Коростишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Г.І. Шелушкова психолог Коростишівського професійного аграрного ліцею Кукса Варвара Володимирівна провела тренінг «Формула вибору професії». Впродовж тренінгу психолог провела бесіду з учнями, пояснила формулу вибору професії, ознайомила учнів зі спеціальностями, які можна отримати в нашому навчальному закладі.

Детальніше...
 
На порозі професійного вибору PDF  | Друк |
Середа, 26 лютого 2020, 15:39

25 лютого в Стрижівському ліцей Коростишівскої міської ради для учнів 8-го класу та 9-го класу викладач Коростишівського професійного аграрного ліцею Васильчук С.М. провів заняття з елементами тренінгу «На порозі професійного вибору». Впродовж тренінгу викладач доніс до учнів інформацію про ситуацію на ринку праці, провів ряд вправ для орієнтування в виборі майбутньої професії та ознайомив зі спеціальностями, які можна отримати в нашому навчальному закладі. Тренінги проводяться на основі наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 03.12.2019р. №278 «Про організацію роботи з професійної орієнтації здобувачів загальної середньої освіти».

Детальніше...
 
"Як стати затребуваними на ринку праці? SOFT SKILLS або універсальні компетенції" PDF  | Друк |

30 січня працівники  Коростишівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості в рамках співпраці з Центром професійної кар’єри Коростишівського професійного аграрного ліцею провели тренінг для випускників ліцею з професії "Кухар, офіціант" та "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" на тему: "Як стати затребуваними на ринку праці? SOFT SKILLS або універсальні компетенції".

Детальніше...
 
Правильний вибір.Формула вибору професії PDF  | Друк |
Середа, 18 грудня 2019, 16:51

18 грудня в Коростишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Г.І.Шелушкова для учнів 9-го класу соціальний педагог Коростишівського професійного аграрного ліцею Гладченко Ольга Валеріївна провела тренінг «Правильний вибір.Формула іибору професії». Впродовж тренінгу були проведені різні методики для орієнтиру дітей в виборі професій та ознайомила учнів зі спеціальностями, які можна отримати в нашому навчальному закладі.

Тренінги проводяться на основі наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 03.12.2019р. №278 «Про організацію роботи з професійної орієнтації здобувачів загальної середньої освіти»

 

 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 3

ВхідУВАГА!!! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ з професії «ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ»
Банер
Банер

Випадкове фото

image464.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

feed-image Підписатись на новини

Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 252656

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.