15.02.2021 Друк

 

Предмет: Фізична культура 2 години

Тема: Розвиток загальної витривалості засобом фізичних вправ.

Мета: Зміцнення опорно рухового апарату, підвищення працездатності. Залучення до самостійних занять фізичною культурою.

Завдпння: - виконати комплекс вправ ЗРВ;

Виконати комплекс вправ ЗФП за зразком:

https://drive.google.com/file/d/1rWG6URSLniL7DLxiXzAHq5qvfEIxUMV2/view?usp=drivesdk






Предмет: Громадянська освіта 2 години
ТЕМА УРОКУ: КРИТИЧНЕ СПРИЙНЯТТЯ ТА ПРОТИДІЯ МАНІПУЛЯЦІЯМ МАС-МЕДІА (1 год.).
ПЛАН УРОКУ:
1. Достовірність інформації в мас-медіа.
2. Критичний аналіз медіатекстів.
ХІД УРОКУ ТА ЗАВДАННЯ ДЛЯ ОПРАЦЮВАННЯ МАТЕРІАЛУ УРОКІВ:
1. Прочитайте та обміркуйте матеріали § 35 підручника: Бакка Т.В. «Громадянська освіта».
2. Занотуйте в конспекти визначення основних понять. Ведення конспектів є обов’язковим.
3. Згадайте останню новинну інформацію, яка викликала у вас сильну емоційну реакцію (позитивну чи негативну), проаналізуйте її згідно ключових питань для аналізу медіатексту (с. 158 підручника).
Домашнє завдання: 
1. Опрацюйте матеріал вказаного параграфу підручника.

 

 

 


 

 

 

 

Предмет: Всесвітня історія
Тема уроку: «Європа: виклики міжвоєнного часу».
План уроку:

Економічна криза 1929-1933 рр. та пошук моделей її подолання країнами з різними політичними режимами.

Нові хвилі лібералізму та консерватизму в Європі.

Становлення тоталітарних режимів. Утвердження фашизму, нацизму та більшовизму.

Громадянська війна в Іспанії. Ф. Франко.

ХІД УРОКУ ТА ЗАВДАННЯ ДЛЯ ОПРАЦЮВАННЯ МАТЕРІАЛУ УРОКУ:
1. Прочитайте § 14 (с. 65-69) підручника Гісем О.В. «ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ» : підруч. для 10 кл. закладів загальної середньої освіти. – Харків Вид-во «Ранок», 2018.
2. Складіть конспект вивченого матеріалу, основних визначень та історичних діячів.
3. Перегляньте відео за наступним посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=IT93qTyXgcc

Всесвітня історія. 10 клас. §14. Виклики міжвоєнного часу
4. Опрацюйте Запитання і завдання, вказані на с. 69 підручника.
Домашнє завдання:
1. Опануйте матеріал вказаного параграфа підручника.
2. Занотуйте в конспект основні дати, визначення та прізвища історичних постатей.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Предмет: Всесвітня історія
Тема уроку: «Практичне заняття «Тоталітарні режими: встановлення державного контролю над публічним життям і суспільною свідомістю»».
Зміст уроку:
1. Етапи становлення та зміст фашистського режиму в Італії. Беніто Муссоліні.
2. Становлення тоталітаризму в Німеччині: основи пропаганди Й.Геббельса. Адольф Гітлер.
3. Становлення та сутність тоталітарного режиму в СРСР. Йосип Сталін.
4. Військова диктатура в Іспанії. Франсіско Франко.
5. Сутність тоталітарних режимів. Роль диктаторів в історії.
ХІД УРОКУ ТА ЗАВДАННЯ ДЛЯ ОПРАЦЮВАННЯ МАТЕРІАЛУ УРОКУ:
1. Перегляньте відео за наступним посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=1ESPH3Xlsl8 Тоталітарні режими
2. Занотуйте в конспекти новий викладений у відео матеріал.
3. Ідеї для дослідження: із переліку літератури визначте на власний розсуд необхідну та напишіть дослідження про обраного вами тоталітарного диктатора. Дослідження оформіть у вигляді реферату.

  • Безансон А. Лихо століття: про комунізм, нацизм та унікальність Голокосту / Пер. з фр. – Київ, 2007.
  • Букалов А. Бенито Муссолини. Бюст в бункере // Новое время. – 2003. – № 1–2.
  • Буллок А. Гитлер и Сталин. Жизнь и власть. В 2-х т. – Смоленск, 1994.
  • Гаджиев К. Тоталитаризм как феномен ХХ века // Вопросы истории. – 1992. – № 2.
  • Гелетлі Р. Лєнін, Сталін і Гітлер: Доба соціальних катастроф / Пер. з англ. – Київ, 2011.
  • Джилас М. Лицо тоталитаризма. – Москва, 1991.
  • Тоталитаризм: что это такое (исследования зарубежных политологов). Сборник статей, обзоров, рефератов, переводов.– Москва, 1993.
  • Феоктистова О. Тоталітаризм: проблема типології і визначення меж у соціальній філософії // Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія Філософія. Політологія. – 2000. – № 32.

 

 


 

 

Предмет: Технологія простого монтажу 2 години
Тема уроку 83-84-Схеми увімкнення ламп розжарювання та світлодіодних ламп.
Посилання-
https://drive.google.com/open
Завдання-вивчити та замалювати схеми вмикання стор. 12 Посилання опрацювати.