Monday 28th of November 2022

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Коростишівський професійний аграрний ліцей
Вебінар "«Знай свої права! Знай про свою відповідальність! Живи безпечно!» Друк e-mail
Середа, 07 вересня 2022, 17:18

7 вересня здобувачі освіти Коростишівського професійного аграрного ліцею та Коростишівського професійного аграрного ліцею ТВСВ м.Андрушівка відвідали вебінар «Знай свої права! Знай про свою відповідальність! Живи безпечно!», метою якого є систематизація та підвищення рівня знань про права та обов’язки людини, зокрема молоді, підтримки молодіжних ініціатив та активностей в суспільстві.

Детальніше...
 
Профорієнтаційне спрямування випускників PDF Друк e-mail
П'ятниця, 02 вересня 2022, 17:17

2 вересня до ліцею завітала директор молодіжного освітнього центру університету "КРОК" Панченко Н.І. та при зустрічі з випускниками надала інформацію про спектр можливостей для студентів і випускників професійного коледжу університету «КРОК» та запропонувала перелік професій, які можна здобути, поступивши на 2 курс коледжу після закінчення Коростишівського професійного аграрного ліцею.

 
Інструктаж від інспектора ДСНС перед початком освітнього процесу PDF Друк e-mail
Четвер, 01 вересня 2022, 17:15

1 вересня у Коростишівському професійному аграрному ліцеї для здобувачів освіти проведена iнформацiйно-роз'яснювальна робота щодо створення безпечних умов перебування у ліцеї та інструктаж  щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, правил поведiнки на водних об'єктах та екосистемах, дій при виявленні ВНП, здійснення обов'язковоï евакуації людей пiд час сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА", правила поведінки під час виявлення застарілих та сучасних вибухонебезпечних предметів та відпрацьований алгоритм поведінки при повітряній тривозі.

Детальніше...
 
З Днем знань! Друк e-mail
Четвер, 01 вересня 2022, 17:13

1 вересня у Коростишівському професійному аграрному ліцеї розпочався з урочистої лінійки.

З вітальним словом до присутніх  звернувся директор ліцею Кирилюк Василь Іванович.
День Знань завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім здобувачам освіти на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Детальніше...
 
Онлайн-засідання методичної комісії військово-патріотичного спрямування PDF Друк e-mail
Четвер, 02 червня 2022, 12:10

02 червня  2022 року на базі ТВСВ м. Андрушівки  Коростишівського професійного аграрного ліцею у режимі відеоконференції Google Meet відбулося онлайн-засідання методичної комісії військово-патріотичного спрямування  Коростишівського професійного аграрного ліцею. На початку засідання з привітальним словом виступив  голова МК  Цибровський Ярослав Анатолійович. Як викладач предмета «Захист України»,  поділився досвідом  з підготовки та проведення навчально-польових зборів в дистанційному режимі.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 71

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

feed-image Підписатись на новини

Статистика

Переглянути хіти змісту : 419281

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.