Monday 23rd of October 2017

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

У ліцеї створена сучасна навчально-матеріальна база для кваліфікованих робітників.
До послуг учнів гуртожиток, стадіон, спортивний зал, їдальня, бібліотека, методичний кабінет, комп'ютерний кабінет, полігон для практичного водіння.


Коростишівський професійний аграрний ліцей
Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» PDF Друк e-mail
Четвер, 01 грудня 2016, 01:37

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.05.2016  No 547 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України» від 25.12.2015  No1360  24 листопада ц. р. Українським державним центром позашкільної освіти було підведено  підсумки  Всеукраїнського  конкурсу  робіт  юних  фотоаматорів  «Моя Україно!».  На  конкурс  було  представлено 768 робіт  вихованців  загальноосвітніх  шкіл, профтехучилищ,  позашкільних  установ  та  окремих  фотоаматорів з  Вінницької, Волинської,  Дніпропетровської,  Донецької,  Житомирської,  Закарпатської,  Івано-Франківської,  Київської,  Кіровоградської,  Львівської,  Одеської,  Полтавської, Рівненської,  Сумської,  Тернопільської,  Харківської,  Херсонської,  Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та міста Києва. На підставі рішення журі одним з переможців з дипломом ІІІ ступеня став учень Коростишівського професійного аграрного ліцею у номінації «Макрозйомка» Бондарчук  Олексій з роботою «Богомол-жива пастка». Вітаємо переможця! Так тримати!

 
Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді PDF Друк e-mail
Четвер, 01 грудня 2016, 01:25

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні провела Всеукраїнський конкурс фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді», метою якого є сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО; привернення уваги молоді на проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо.

Детальніше...
 
Тиждень англійської мови PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 листопада 2016, 00:08

З 21.10 по 31.10 2016 р. у Коростишівському професійному аграрному ліцеї було проведено тиждень англійської мови. Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Детальніше...
 
Героїв Україна пам'ятає PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 листопада 2016, 22:52

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Для кожного українця слова Революція Гідності, або Євромайдан– це щемливий спогад про ті дні. Дні, коли звичайні люди різного віку, без зброї, з тим, що було в хаті, вийшли на мирний протест. 23 листопада в Коростишівському професійному аграрному ліцеї до Дня Гідності та Свободи Гнетецька М.В. та Дубівка В.Г. провели відкритий виховний захід на тему “Героїв Україна пам'ятає”.

 
Обласний заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 листопада 2016, 22:01

21 листопада Житомирський державний будинок художньої та технічної творчості підвів підсумки обласного заочного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!». Учні Коростишівського професійного аграрного ліцею також подали фотороботи на конкурс за такими номінаціями: портрет, пейзаж, жанрові фотографії, макрофотографія, флора та фауна і одержали такі результати: ІІ місце - Бондарчук Олексій та ІІІ місце - Сорока Анастасія, Гетманенко Аліна.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 41

ВхідБанер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image1266.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

feed-image Підписатись на новини

Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 135574

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.