Monday 20th of March 2023

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Коростишівський професійний аграрний ліцей
Всеукраїнський вебінар на тему «Учнівське самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти PDF Друк e-mail
Четвер, 01 грудня 2022, 04:31
Всеукраїнський вебінар на тему
«Учнівське самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти:
досвід, проблеми, інновації,перспективи».
01 грудня 2022 року педагогічні працівники Коростишівського професійного аграрного ліцею долучилися до всеукраїнського вебінару, проведеного Науково-методичним центром професійно-технічної
освіти у Запорізькій області, мали можливість перейняти досвід колег, які повідали про організацію роботи самоврядування у своїх закладах, дізналися про проблеми, інновації та перспективи учнівського самоврядування.

 

 
Навчально-практичний центр - інвестиція в якісну підготовку кваліфікованих робітників PDF Друк e-mail
Неділя, 27 листопада 2022, 04:17
24 листопада 2022 р. в рамках проєкту "PRO студії від професіоналів в ЖДУ імені Івана Франка" була проведена зустріч із випускницею фізико-математичного факультету, а нині заступником директора з навчально-виховної роботи Коростишівського професійного аграрного ліцею – Веронікою Дубівкою.
У зустрічі взяли участь викладачі кафедри професійно-педагогічної, спеціальної освіти, андрагогіки та управління, здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти природничого факультету.
Вероніка Георгіївна ознайомила студентів зі структурою Коростишівського професійного аграрного ліцею та створеного на його базі  навчально-практичного центру. Великий інтерес у викладачів та студентів викликали питання організації основних напрямів діяльності зазначеного Центру та навчально-практичних центрів Житомирської області, особливостей підготовки робітничих спеціальностей та удосконалення матеріально-технічної бази закладу в сучасних умовах.

 

 
Флешмоб до Всесвітнього Дня української хустки. PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 грудня 2022, 03:46
Здобувачі освіти Коростишівського професійного аграрного ліцей долучилися до флешмобу до Всесвітнього Дня української хустки.
7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки.
З давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
Хустину використовували й у різних обрядах, зокрема весільних, найпопулярніший – покриття голови нареченої хусткою. Це символізувало вихід із дівоцтва та початок заміжнього життя.
Ця традиція збереглася в Україні й донині.

 

 
Упровадження сучасних технологій в життя закладів освіти не спинити навіть війні. PDF Друк e-mail
Субота, 03 грудня 2022, 23:49
Упровадження сучасних технологій в життя закладів освіти не спинити навіть війні.
У рамках відкриття Аграрного навчально-практичного центру на базі Коростишівського професійного ліцею та в рамках співпраці Житомирської обласної військової адміністрації з Міністерством освіти і науки України, компанією Google, за підтримки Органiзацiї Об'єднаних Націй та ЮНЕСКО (відповідно до національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю») начальник Житомирської обласноï військової адмiнiстрації Віталій Іванович Бунечко спільно із заступником Юрієм Миколайовичем Денисовцем та директором Департаменту освіти і науки України Житомирської ОВА Наталією Євгенівною Осипович вручили 60 хромбуків (Chromebook) для педагогічних працівників Коростишівського професійного аграрного ліцею, ТВСВ м. АНДРУШІВКА та ТВСВ с. ТУРЧИНІВКА.
Детальніше...
 
Стажування з професії "Тракторист-машиніст" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 02 грудня 2022, 23:38
Завершальний етап стажування з професії "Тракторист-машиніст с\г виробництва (категорія «А1», «А2»)" - практичне водіння та вручення свідоцтв.
02 грудня 2022 року, на базі аграрного навчально-практичного центру Коростишівського професійного аграрного ліцею відбувся завершальний етап стажування - практичне водіння на новітній сільськогосподарській техніці. Та пройшовши повний курс навчання, стажисти Баранівського професійного ліцею та ТВСВ Коростишівського професійного аграрного ліцей м. Андрушівки, с.Турчинівки отримали свідоцтва про стажування.

 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 78

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

feed-image Підписатись на новини

Статистика

Переглянути хіти змісту : 427868

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.