Saturday 19th of August 2017

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu leftfresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

У ліцеї створена сучасна навчально-матеріальна база для кваліфікованих робітників.
До послуг учнів гуртожиток, стадіон, спортивний зал, їдальня, бібліотека, методичний кабінет, комп'ютерний кабінет, полігон для практичного водіння.


Коростишівський професійний аграрний ліцей
Тиждень англійської мови PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 листопада 2016, 00:08

З 21.10 по 31.10 2016 р. у Коростишівському професійному аграрному ліцеї було проведено тиждень англійської мови. Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Детальніше...
 
Героїв Україна пам'ятає PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 листопада 2016, 22:52

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Для кожного українця слова Революція Гідності, або Євромайдан– це щемливий спогад про ті дні. Дні, коли звичайні люди різного віку, без зброї, з тим, що було в хаті, вийшли на мирний протест. 23 листопада в Коростишівському професійному аграрному ліцеї до Дня Гідності та Свободи Гнетецька М.В. та Дубівка В.Г. провели відкритий виховний захід на тему “Героїв Україна пам'ятає”.

 
Обласний заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 листопада 2016, 22:01

21 листопада Житомирський державний будинок художньої та технічної творчості підвів підсумки обласного заочного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!». Учні Коростишівського професійного аграрного ліцею також подали фотороботи на конкурс за такими номінаціями: портрет, пейзаж, жанрові фотографії, макрофотографія, флора та фауна і одержали такі результати: ІІ місце - Бондарчук Олексій та ІІІ місце - Сорока Анастасія, Гетманенко Аліна.

 
Мова – серце нації PDF Друк e-mail
Понеділок, 14 листопада 2016, 21:39

До Дня української писемності і мови  викладач Сизоненко Л.І. провела відкритий виховний захід: «Мова – серце нації».

 
500-річчя Реформації PDF Друк e-mail
Четвер, 20 жовтня 2016, 20:14

Цього року виповнилося 500 років, як у Німеччині монах-августинець Мартін Лютер прикріпив на дверях храму свої 95 тез критики стану Католицької Церкви. З цього акту і розпочалася інституалізація протестантизму. За часів Реформації виникли такі поняття, як людські цінності, свобода совісті, свобода слова, право на життя, право на освіту та інші.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 37

ВхідБанер
Банер
Банер
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.

Випадкове фото

image407.jpg
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

feed-image Підписатись на новини

Лічильник

Статистика

Переглянути хіти змісту : 131495

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.