Monday 20th of March 2023

Коростишівський професійний аграрний ліцей
fresh menu left
fresh menu right
Коростишівський професійний аграрний ліцей

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Освіта — це найпотужніша зброя, яку можно використати, щоб змінити світ»

Нельсон Мандела.


Коростишівський професійний аграрний ліцей
Тиждень англійської мови PDF Друк e-mail
П'ятниця, 02 грудня 2022, 23:32
З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок здобувачів освіти, збільшення мотивації та інтересу до вивчення англійської мови у Коростишівському професійному аграрному ліцеї з 23.11 по 01.12. 2022 р. було проведено «Тиждень англійської мови».
Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української мови.
Детальніше...
 
День боротьби з СНІДом PDF Друк e-mail
Четвер, 01 грудня 2022, 23:25
1 грудня світ відзначає День боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Сьогодні вже немає людини, яка б не чула про ВІЛ, СНІД. Багато людей в Україні вважають себе обізнаними з цього питання. Проте більшість молодих людей вважають, що ця проблема – це щось далеке, що вона їх не стосується і не буде стосуватися в майбутньому. Факти доводять протилежне – кожного року фіксують все більше випадків захворювань на СНІД.
Психологічна служба ліцею провела заняття з елементами тренінгу «Хто попереджений, той захищений». Метою даного заняття є інформування здобувачів освіти про поняття, походження ВІЛ/СНІДу; шляхи передачі та способи убезпечення свого здоров’я. Різноманітність форм та методів проведення зробили захід цікавим та насиченим, а використання сучасних інтерактивних комп’ютерних технологій суттєво пожвавили заняття.

 

 
Звітно-виборча онлайн-конференція лідерів учнівського самоврядування PDF Друк e-mail
Четвер, 01 грудня 2022, 23:13
Звітно-виборча онлайн-конференція лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
30 листопада 2022 року голова учнівського самоврядування Коростишівського професійного аграрного ліцею Превор Катерина звітувала на звітно-виборчій онлайн-конференції лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти області про результати діяльності у 2021-2022 н.р. і І семестрі 2022-2023 н.р.
З метою оновлення складу Ради учнівського самоврядування закладів П(ПТ)О області, Опанасюк Ангеліна, здобувача освіти 1 курсу, як претендент на посаду голови Ради учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О області, презентувала свою передвиборчу програму.
Засідання відбулося відповідно до Плану спільних заходів Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Житомирській області на 2022 рік.

 

 
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ! PDF Друк e-mail

068 589 9546 Приймальна комісія
Запрошуємо на навчання до Коростишівського професійного аграрного ліцею.
Щоб подати документи на навчання заповніть електронну заяву:
скануйте QR-код або перейдіть за посиланням: ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА
 
Тиждень безпеки дорожнього руху PDF Друк e-mail
Середа, 23 листопада 2022, 16:08
У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі з 14 по 18 листопада 2022 р. у Коротишівському професійному аграрному ліцеї пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху за темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
В рамках тижня проведені заходи, покликані привернути вашу увагу до проблем травматизму під час руху та на дорогах, стосувалися питань безпеки молоді на дорогах, актуальності носіння світлоповертальних елементів у темний час доби та умінь надання домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 78

ВхідБанер

ТВСВ м. Андрушівка

Банер

ТВСВ с. Турчинівка

Банер
Банер
Яка з професій на Вашу думкує затребуванішою?
 

feed-image Підписатись на новини

Статистика

Переглянути хіти змісту : 427878

Copyright © 2010. Designed by Korostyshev.net.